Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sport

    Železný Brod, Masarykova 500, 46822

Restaurace Formanka

Motorest Formanka je restaurační zařízení stojící na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska. Najdete zde asi 75 míst, z toho je 25 v samostatném salonku. V letních měsících ještě využívají terasu s dalšími 20 místy. Celá restaurace je vkusně zařízena. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
Na první pohled pěkné jak z venku, tak zevnitř. Ale ... jedna servírka na celou restauraci, po objednání z denního menu jsme dostali za 20 minut 2 polévky a za dalších 15 minut zbývající 2 polévky. Hlavní jidlo za dalších 30 minut. Svíčková řidší, knedliky kupované, Koprovka celkem dobra, rizek klasika ... ale Čevabčiči tragédie - nebudu Vam kazit chuť. Při placeni Veprový řízek s kaši v menu za 89, poloviční porce vyúčvaná jako dětské jidlo take za 89 ; ))) a úplně stejná porce s domluvenou záměnou za kuřecí rizek vyúčtován za 145 (115rizek+30 kaše). Dámské toalety bez dveří a toaletního papíru. NEDOPORUČUJI!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poslední dobou se zde zastavíme vždy na oběd cestou na hory nebo při návratu. Hotovky za příjemnou cenu. Bez čekání. Je zde i "rádoby" dětský koutek, tak se chvilku děti zabaví.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO