4 fotky

Restaurace Formanka

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

  • Sport
    Železný Brod, Masarykova 500, 46822
Zobrazit další

Informace Restaurace Formanka

Motorest Formanka je restaurační zařízení stojící na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska. Najdete zde asi 75 míst, z toho je 25 v samostatném salonku. V letních měsících ještě využívají terasu s dalšími 20 místy. Celá restaurace je vkusně zařízena. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 2
  • Prostředí: 2

Na první pohled pěkné jak z venku, tak zevnitř. Ale ... jedna servírka na celou restauraci, po objednání z denního menu jsme dostali za 20 minut 2 polévky a za dalších 15 minut zbývající 2 polévky. Hlavní jidlo za dalších 30 minut. Svíčková řidší, knedliky kupované, Koprovka celkem dobra, rizek klasika ... ale Čevabčiči tragédie - nebudu Vam kazit chuť. Při placeni Veprový řízek s kaši v menu za 89, poloviční porce vyúčvaná jako dětské jidlo take za 89 ; ))) a úplně stejná porce s domluvenou záměnou za kuřecí rizek vyúčtován za 145 (115rizek+30 kaše). Dámské toalety bez dveří a toaletního papíru. NEDOPORUČUJI!!!

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace