Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Formanka

Motorest Formanka je restaurační zařízení stojící na hlavním silničním tahu E65 z Prahy do Krkonoš a dále do Polska. Najdete zde asi 75 míst, z toho je 25 v samostatném salonku. V letních měsících ještě využívají terasu s dalšími 20 místy. Celá restaurace je vkusně zařízena. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Velmi příjemná restaurace se zahrádkou a salonkem. Milá slečna servírka, profesionální přístup a velmi dobré jídlo. Škoda jen, že v letní sezóně lišky na steaku chutnaly jako nakládané a ne čerstvé, ale jinak vše velmi chutné.

 • Uživatelská fotka z Formanka
martivan
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  2

Na první pohled pěkné jak z venku, tak zevnitř. Ale ... jedna servírka na celou restauraci, po objednání z denního menu jsme dostali za 20 minut 2 polévky a za dalších 15 minut zbývající 2 polévky. Hlavní jidlo za dalších 30 minut. Svíčková řidší, knedliky kupované, Koprovka celkem dobra, rizek klasika ... ale Čevabčiči tragédie - nebudu Vam kazit chuť. Při placeni Veprový řízek s kaši v menu za 89, poloviční porce vyúčvaná jako dětské jidlo take za 89 ; ))) a úplně stejná porce s domluvenou záměnou za kuřecí rizek vyúčtován za 145 (115rizek+30 kaše). Dámské toalety bez dveří a toaletního papíru. NEDOPORUČUJI!!!

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Poslední dobou se zde zastavíme vždy na oběd cestou na hory nebo při návratu. Hotovky za příjemnou cenu. Bez čekání. Je zde i "rádoby" dětský koutek, tak se chvilku děti zabaví.

Viktor
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba