Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Mosillana

Ať už jste stálým návštěvníkem restaurace, music clubu, či jen projíždíte, vždy se v restauraci setkáte s poctivou gastronomií a profesionálním servisem. Zkušený tým kuchařů pod vedením mladého a progresivního šéfkuchaře Michala Koreše, připravuje pokrmy z kvalitních čerstvých surovin od lokálních dodavatelů. Tradici české kuchyně důmyslně mixují s moderními trendy. S dobrým jídlem je samozřejmě spojen i profesionální um školených pracovníků obsluhy. Pokud k dobrému jídlu preferujete sklenku kvalitního vína, obsluha vám nabídne z velkého výběru moravských či zahraničních vín. Po jídle si můžete vychutnat prvotřídní správně připravené espresso z čerstvě pražené kávy s jedním z mistrovských dezertů. Pro pořádání soukromých a firemních akcí máte možnost využít prostory komplexu s kapacitou až 240 osob, které nabízejí jedinečnou atmosféru.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervace v pořádku. Na objednání jídlo včetně polévky čekáme 5 minut. Hovězí polévka dobrá, ale studená! Steak chuťově nevýrazný a tuhý. Hranolky nasáklé a světlé. Na všech stolech ve vázách byly ses chléb ovadlé narcisy. Dlouho sem nepůjdu.
Restaurace Mosillana
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Talire na polevku jsou absolutne neucelne. Pri noseni jidla z kuchyne do restaurace ( dlouha cesta po schodech) se stava, ze jidlo neni teple. Rump steak byl tvrdy.
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
jídlo studené, hranolky nacucané olejem, steaky tvrdé..jídlo bylo jako kámen v žaludku..polévkové talíře příšerné, obsluha se nás nezeptala jestli bylo jídlo v pořádku
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO