Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Mosillana

Kompletně zrekonstruovaná nekuřácká restaurace, kde je každý den připravováno lahodné menu včetně výjimečných specialit z kvalitních čerstvých surovin.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervace v pořádku. Na objednání jídlo včetně polévky čekáme 5 minut. Hovězí polévka dobrá, ale studená! Steak chuťově nevýrazný a tuhý. Hranolky nasáklé a světlé. Na všech stolech ve vázách byly ses chléb ovadlé narcisy. Dlouho sem nepůjdu.
Restaurace Mosillana
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Talire na polevku jsou absolutne neucelne. Pri noseni jidla z kuchyne do restaurace ( dlouha cesta po schodech) se stava, ze jidlo neni teple. Rump steak byl tvrdy.
Celkově     
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
jídlo studené, hranolky nacucané olejem, steaky tvrdé..jídlo bylo jako kámen v žaludku..polévkové talíře příšerné, obsluha se nás nezeptala jestli bylo jídlo v pořádku
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO