Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Přehled hodnocení
96% celkově
97% personál
90% prostředí
95% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 4x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RAJSKÉ RADOSTI á la MORGAL. Jaké jsou to? – Z mého pohledu je pro ně typická prostota v tom nejlepším slova smyslu. Venku je krutá zima, ale Vám je u nich teplo, sedíte si pohodlně, starají se o Vás a Vy sami si vybíráte z nekomplikovaného jídelníčku. Jakkoliv mám v lásce víno, teď v lednu vyhrál horký zázvorový čaj. Neminula mne rajčatová polévka, která tu má svůj vlastní fanklub, jehož jsem nadšenou členkou. A aby těch rajských radovánek nebylo málo, korunovala jsem to tomatovým risottem. Přítel se smál, že jsem si zapomněla objednat Bloody Mary, aby rajčata dominovala naprosto všemu. Jenže to bych nehorázně porušila tu vzrušující rajskou nevinnost … i když připouštím, že si příště poprosím o panenskou Bloody Mary, bez vodky. Hmmm, už nyní přemýšlím o návratu do ráje, holt na MORGALU se člověk bez obtíží stane lehce závislý, příjemně zpovykaný, sladce rozmazlený kvalitou – díky.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NEODOLATELNÉ - v nabídce MORGALU najdete pokrmy, které jsou tak jednoznačné, že je chcete opakovat znova a znova. Přivede Vás to, možná, k zamyšlení, zda je normální, když neustále volíte jistotu kvality, nebo zda už to zavání konzervativním přístupem ... Polévce skromně přezdívají tomatová, ale je opravdu RAJSKÁ. Vynikající je i hříbkové risotto. Kamarádku nadchl Indií vonící dal s rýží. Obě horujeme pro čokodortík s mořskou solí, navrhla jsme, že by mi nevadilo stát se princeznou a mít čelo ozdobené právě tímto dezertem. Kreativita všedního dne neomrzí !
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Morgalu hodíme s kamarádkami už od jeho začátku a to je vždycky vynikající zážitek, máme řadí jídlo, prostředí a personál, dneska jsme měli výbornou rajčatovu polévku
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborná reštaurácia s príjemným prostredím a milou obsluhou. Každý deň iné menu ktoré je profesionálne pripravené a nesmierne chutné. K jedlu odporúčam domácu limonádu alebo aj vyber z obrovskej ponuky vín
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
OMEN NOMEN. Pro ty, co nekamarádí s latinou, přeložím do věty: „Tvé jméno je Tvým osudem." Myslím, že tohle zaklínadlo perfektně sedí pro MORGAL, který odvozuje svůj název od pojmenování významné kulturní instituce - Moravské galerie – s níž je spojen prostorem (sídlí v jedné z jejích budov, Místodržitelském paláci) i společným zaujetím pro krásu. Uměnímilovní přátelé z Morgalu zkrášlili náš všednodenní oběd plnými talíři horké rajčatové polévky. Mužnou představu o štěstí naplnila pečená krkovička, dámská vize se vešla do podoby něžných nočků se sýrovou omáčkou a pestrobarevného míchaného salátu. Do usměvava nás vyladily sklenky naplněné nejprve bílým cuvee a pak plnokrevnou Frankovkou z vinařství pana Ševčíka. Pokrmy i nápoje byly jednoznačně vydařené, děkujeme.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PĚKNĚ VYBARVENÉ PODZIMNÍ CHUTĚ. S kamarádkou, která fandí vegetariánství, se chceme po delší době vidět, vyměnit si zkušenosti z letních cest a kouknout se na fotografie. Nechceme u našeho povídání umdlévat žízní ani hladem, natož nudou. V MORGALu je velmi dobrá šance dopřát si sezónní zeleninové lahůdky v osvěžujících úpravách: krémová tomatová polévka, rizoto hříbkové i dýňové, zeleninový salát. Čokodortík s mořskou solí si neodepře žádná z nás. V MORGALu si fakt pochutnáte., díky!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Art cafe jaxe patri ... skvele menu s par polozkami, v nemz si ale vybere opravdu kazdy ... lehka vinka, limonady a predevsim uzasna atmosfera nadvori. Vecerni posezeni s osvetlenim kouzelne :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO