Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 18x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Přehled hodnocení
95% celkově
97% personál
92% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 13x
4 3x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
OMEN NOMEN. Pro ty, co nekamarádí s latinou, přeložím do věty: „Tvé jméno je Tvým osudem." Myslím, že tohle zaklínadlo perfektně sedí pro MORGAL, který odvozuje svůj název od pojmenování významné kulturní instituce - Moravské galerie – s níž je spojen prostorem (sídlí v jedné z jejích budov, Místodržitelském paláci) i společným zaujetím pro krásu. Uměnímilovní přátelé z Morgalu zkrášlili náš všednodenní oběd plnými talíři horké rajčatové polévky. Mužnou představu o štěstí naplnila pečená krkovička, dámská vize se vešla do podoby něžných nočků se sýrovou omáčkou a pestrobarevného míchaného salátu. Do usměvava nás vyladily sklenky naplněné nejprve bílým cuvee a pak plnokrevnou Frankovkou z vinařství pana Ševčíka. Pokrmy i nápoje byly jednoznačně vydařené, děkujeme.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PĚKNĚ VYBARVENÉ PODZIMNÍ CHUTĚ. S kamarádkou, která fandí vegetariánství, se chceme po delší době vidět, vyměnit si zkušenosti z letních cest a kouknout se na fotografie. Nechceme u našeho povídání umdlévat žízní ani hladem, natož nudou. V MORGALu je velmi dobrá šance dopřát si sezónní zeleninové lahůdky v osvěžujících úpravách: krémová tomatová polévka, rizoto hříbkové i dýňové, zeleninový salát. Čokodortík s mořskou solí si neodepře žádná z nás. V MORGALu si fakt pochutnáte., díky!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Art cafe jaxe patri ... skvele menu s par polozkami, v nemz si ale vybere opravdu kazdy ... lehka vinka, limonady a predevsim uzasna atmosfera nadvori. Vecerni posezeni s osvetlenim kouzelne :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
SVŮJ K SVÉMU. Mám ráda město Brno, miluju sbírky Moravské galerie a tak se nemůžete divit tomu, že fandím také osvěžujícímu projektu MORGAL – v budově Místodržitelského paláce. Na výběr jsou místa v interiéru restaurace, na nádvoří i v zajímavém meziprostoru chodby, odkud je vidět na obě strany. A pokaždé je na co koukat: stropní freska a osvětlovací tělesa – když sedíte uvnitř, na chodbě pak design židlí a venku třeba hrátky dětí s barevnými plastovými sedadly. Kdo je žíznivý a komu vyhládlo? – Nehlaste se všichni, kurňa. Mně se to stává pravidelně, minule jsem ocenila radostný hummus a můj přítel vyslovil nadšený kompliment pro „makréze“. Nevíte o co kráčí? – to je novotvar vzniklý kombinací italských dobroty Caprese a Mozzarella. Pokud se Vám víc líbí „mokréze“ nejsem proti, ale bála jsem se, že by to někdo chápal ve smyslu „MOCK“ čili pseudo, hry na něco. To odmítám, v případě MORGALU jde vždy o skutečnou kvalitu, čerstvé suroviny, přívětivou hravost kompozic a radost na talíři i ve sklenkách. Děkujeme !
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Klidná kavárna uprostřed Moravské galerie. Posezení na zahrádce. Oceňuji výběrovou kávu z německé pražírny a jejich výborné flat white. Kamarád si dal bruschettu a byl velmi spokojen.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
vyborne jidlo a vino
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Morgal nabízí skvělý relax u sklenky vína s přáteli na zahradě za teplých nocí i uvnitř, když pořádně zaprší. Domácím limonádám se nelze ubránit. Stojí za ochutnání. Kvůli ceně si možná rozmyslíte další rundu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO