Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát to bylo jen rychlé zastavení na odpolední domácí limonádu. Nejsem si přesně jist, ale myslím, že šlo o malinovou s mátou. Tomu není co vytknout. Příště musím zajít i na jídlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Morgal nabízí velmi příjemné prostředí pro posezení s přáteli u sklenky vína, chutné a pestré jídlo, jen trochu vyšší ceny, které vyvažuje kvalita sortimentu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna obsluha, pekne prostredi, skvela nabidka jidel. Ochutnali jsme domaci limonadu a musim rict, ze jsem dlouho takovou dobrou limcu nepila :) doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
SILNÁ SLABOST pro MORGAL. Takový název pro recenzi nezní úplně špatně, viďte? - jako bych si jej vypůjčila z některého románu Nory Robertsové (Žhavý led, Soukromý skandál, Veřejné tajemství, atp.). Ale já nekradu, tento je fakticky můj, aspoň zatím. A jako se mi neomrzí číst literární díla této autorky, stále (a obávám se, že stále víc a víc) mne baví občerstvení v Morgalu. Vždycky si u nich pochutnáme a není to jen tím, že tíhnu ke stálicím v jejich menu. Ano, ano, u polévky jsem zase vsadila na jistotu a opět jsem se nezklamala, tomatová je prostě BOŽÍ! Ale také jsem ochutnala z cizrnové a až jim dojdou zásoby na tomatovou, dostane svou šanci. Hlavní jídlo jsem tentokrát skutečně vybírala s pomocí rozpočítadla, nemohla jsem se rozhodnout. Enyky – benyky, vyšlo na mne risotto s červenou řepou a bylo jediným slovem: rozkošné, růžové barvou i náladou, dokonale lahůdkové risotto pro předjarní zaláskovanou náladu v paláci plném krásy v mnoha podobách. Zajděte, potěšíte všechny smysly a zušlechtíte svůj vkus!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RAJSKÉ RADOSTI á la MORGAL. Jaké jsou to? – Z mého pohledu je pro ně typická prostota v tom nejlepším slova smyslu. Venku je krutá zima, ale Vám je u nich teplo, sedíte si pohodlně, starají se o Vás a Vy sami si vybíráte z nekomplikovaného jídelníčku. Jakkoliv mám v lásce víno, teď v lednu vyhrál horký zázvorový čaj. Neminula mne rajčatová polévka, která tu má svůj vlastní fanklub, jehož jsem nadšenou členkou. A aby těch rajských radovánek nebylo málo, korunovala jsem to tomatovým risottem. Přítel se smál, že jsem si zapomněla objednat Bloody Mary, aby rajčata dominovala naprosto všemu. Jenže to bych nehorázně porušila tu vzrušující rajskou nevinnost … i když připouštím, že si příště poprosím o panenskou Bloody Mary, bez vodky. Hmmm, už nyní přemýšlím o návratu do ráje, holt na MORGALU se člověk bez obtíží stane lehce závislý, příjemně zpovykaný, sladce rozmazlený kvalitou – díky.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO