Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Přehled hodnocení
96% celkově
95% personál
89% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 5x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Morgal nabízí velmi příjemné prostředí pro posezení s přáteli u sklenky vína, chutné a pestré jídlo, jen trochu vyšší ceny, které vyvažuje kvalita sortimentu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna obsluha, pekne prostredi, skvela nabidka jidel. Ochutnali jsme domaci limonadu a musim rict, ze jsem dlouho takovou dobrou limcu nepila :) doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
SILNÁ SLABOST pro MORGAL. Takový název pro recenzi nezní úplně špatně, viďte? - jako bych si jej vypůjčila z některého románu Nory Robertsové (Žhavý led, Soukromý skandál, Veřejné tajemství, atp.). Ale já nekradu, tento je fakticky můj, aspoň zatím. A jako se mi neomrzí číst literární díla této autorky, stále (a obávám se, že stále víc a víc) mne baví občerstvení v Morgalu. Vždycky si u nich pochutnáme a není to jen tím, že tíhnu ke stálicím v jejich menu. Ano, ano, u polévky jsem zase vsadila na jistotu a opět jsem se nezklamala, tomatová je prostě BOŽÍ! Ale také jsem ochutnala z cizrnové a až jim dojdou zásoby na tomatovou, dostane svou šanci. Hlavní jídlo jsem tentokrát skutečně vybírala s pomocí rozpočítadla, nemohla jsem se rozhodnout. Enyky – benyky, vyšlo na mne risotto s červenou řepou a bylo jediným slovem: rozkošné, růžové barvou i náladou, dokonale lahůdkové risotto pro předjarní zaláskovanou náladu v paláci plném krásy v mnoha podobách. Zajděte, potěšíte všechny smysly a zušlechtíte svůj vkus!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RAJSKÉ RADOSTI á la MORGAL. Jaké jsou to? – Z mého pohledu je pro ně typická prostota v tom nejlepším slova smyslu. Venku je krutá zima, ale Vám je u nich teplo, sedíte si pohodlně, starají se o Vás a Vy sami si vybíráte z nekomplikovaného jídelníčku. Jakkoliv mám v lásce víno, teď v lednu vyhrál horký zázvorový čaj. Neminula mne rajčatová polévka, která tu má svůj vlastní fanklub, jehož jsem nadšenou členkou. A aby těch rajských radovánek nebylo málo, korunovala jsem to tomatovým risottem. Přítel se smál, že jsem si zapomněla objednat Bloody Mary, aby rajčata dominovala naprosto všemu. Jenže to bych nehorázně porušila tu vzrušující rajskou nevinnost … i když připouštím, že si příště poprosím o panenskou Bloody Mary, bez vodky. Hmmm, už nyní přemýšlím o návratu do ráje, holt na MORGALU se člověk bez obtíží stane lehce závislý, příjemně zpovykaný, sladce rozmazlený kvalitou – díky.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NEODOLATELNÉ - v nabídce MORGALU najdete pokrmy, které jsou tak jednoznačné, že je chcete opakovat znova a znova. Přivede Vás to, možná, k zamyšlení, zda je normální, když neustále volíte jistotu kvality, nebo zda už to zavání konzervativním přístupem ... Polévce skromně přezdívají tomatová, ale je opravdu RAJSKÁ. Vynikající je i hříbkové risotto. Kamarádku nadchl Indií vonící dal s rýží. Obě horujeme pro čokodortík s mořskou solí, navrhla jsme, že by mi nevadilo stát se princeznou a mít čelo ozdobené právě tímto dezertem. Kreativita všedního dne neomrzí !
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO