Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Kavárna Morgal je inspirativním místem průniku umění, lidí a myšlenek v ojedinělém městském prostoru, její snahou je oživit genia loci a navázat na historii Místodržitelského paláce v novém kontextu. Kavárna nabízí skvělou kávu, snídaně, polévky, sladkosti, saláty, domácí limonády z čerstvých surovin, kvalitní víno pro hosty kavárny i pro návštěvníky akcí konaných v režii Moravské galerie.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
PĚKNĚ VYBARVENÉ PODZIMNÍ CHUTĚ. S kamarádkou, která fandí vegetariánství, se chceme po delší době vidět, vyměnit si zkušenosti z letních cest a kouknout se na fotografie. Nechceme u našeho povídání umdlévat žízní ani hladem, natož nudou. V MORGALu je velmi dobrá šance dopřát si sezónní zeleninové lahůdky v osvěžujících úpravách: krémová tomatová polévka, rizoto hříbkové i dýňové, zeleninový salát. Čokodortík s mořskou solí si neodepře žádná z nás. V MORGALu si fakt pochutnáte., díky!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Art cafe jaxe patri ... skvele menu s par polozkami, v nemz si ale vybere opravdu kazdy ... lehka vinka, limonady a predevsim uzasna atmosfera nadvori. Vecerni posezeni s osvetlenim kouzelne :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO