Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 31x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Kavárna Morgal je inspirativním místem průniku umění, lidí a myšlenek v ojedinělém městském prostoru, její snahou je oživit genia loci a navázat na historii Místodržitelského paláce v novém kontextu. Kavárna nabízí skvělou kávu, snídaně, polévky, sladkosti, saláty, domácí limonády z čerstvých surovin, kvalitní víno pro hosty kavárny i pro návštěvníky akcí konaných v režii Moravské galerie.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Morgal nabízí velmi příjemné prostředí pro posezení s přáteli u sklenky vína, chutné a pestré jídlo, jen trochu vyšší ceny, které vyvažuje kvalita sortimentu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice prijemna obsluha, pekne prostredi, skvela nabidka jidel. Ochutnali jsme domaci limonadu a musim rict, ze jsem dlouho takovou dobrou limcu nepila :) doporucuji!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
SILNÁ SLABOST pro MORGAL. Takový název pro recenzi nezní úplně špatně, viďte? - jako bych si jej vypůjčila z některého románu Nory Robertsové (Žhavý led, Soukromý skandál, Veřejné tajemství, atp.). Ale já nekradu, tento je fakticky můj, aspoň zatím. A jako se mi neomrzí číst literární díla této autorky, stále (a obávám se, že stále víc a víc) mne baví občerstvení v Morgalu. Vždycky si u nich pochutnáme a není to jen tím, že tíhnu ke stálicím v jejich menu. Ano, ano, u polévky jsem zase vsadila na jistotu a opět jsem se nezklamala, tomatová je prostě BOŽÍ! Ale také jsem ochutnala z cizrnové a až jim dojdou zásoby na tomatovou, dostane svou šanci. Hlavní jídlo jsem tentokrát skutečně vybírala s pomocí rozpočítadla, nemohla jsem se rozhodnout. Enyky – benyky, vyšlo na mne risotto s červenou řepou a bylo jediným slovem: rozkošné, růžové barvou i náladou, dokonale lahůdkové risotto pro předjarní zaláskovanou náladu v paláci plném krásy v mnoha podobách. Zajděte, potěšíte všechny smysly a zušlechtíte svůj vkus!
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO