Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 25x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Kavárna Morgal je inspirativním místem průniku umění, lidí a myšlenek v ojedinělém městském prostoru, její snahou je oživit genia loci a navázat na historii Místodržitelského paláce v novém kontextu. Kavárna nabízí skvělou kávu, snídaně, polévky, sladkosti, saláty, domácí limonády z čerstvých surovin, kvalitní víno pro hosty kavárny i pro návštěvníky akcí konaných v režii Moravské galerie.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
RAJSKÉ RADOSTI á la MORGAL. Jaké jsou to? – Z mého pohledu je pro ně typická prostota v tom nejlepším slova smyslu. Venku je krutá zima, ale Vám je u nich teplo, sedíte si pohodlně, starají se o Vás a Vy sami si vybíráte z nekomplikovaného jídelníčku. Jakkoliv mám v lásce víno, teď v lednu vyhrál horký zázvorový čaj. Neminula mne rajčatová polévka, která tu má svůj vlastní fanklub, jehož jsem nadšenou členkou. A aby těch rajských radovánek nebylo málo, korunovala jsem to tomatovým risottem. Přítel se smál, že jsem si zapomněla objednat Bloody Mary, aby rajčata dominovala naprosto všemu. Jenže to bych nehorázně porušila tu vzrušující rajskou nevinnost … i když připouštím, že si příště poprosím o panenskou Bloody Mary, bez vodky. Hmmm, už nyní přemýšlím o návratu do ráje, holt na MORGALU se člověk bez obtíží stane lehce závislý, příjemně zpovykaný, sladce rozmazlený kvalitou – díky.
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NEODOLATELNÉ - v nabídce MORGALU najdete pokrmy, které jsou tak jednoznačné, že je chcete opakovat znova a znova. Přivede Vás to, možná, k zamyšlení, zda je normální, když neustále volíte jistotu kvality, nebo zda už to zavání konzervativním přístupem ... Polévce skromně přezdívají tomatová, ale je opravdu RAJSKÁ. Vynikající je i hříbkové risotto. Kamarádku nadchl Indií vonící dal s rýží. Obě horujeme pro čokodortík s mořskou solí, navrhla jsme, že by mi nevadilo stát se princeznou a mít čelo ozdobené právě tímto dezertem. Kreativita všedního dne neomrzí !
Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal Art Café Bar Morgal
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO