Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Art Café Bar Morgal

Kavárna Morgal je inspirativním místem průniku umění, lidí a myšlenek v ojedinělém městském prostoru, její snahou je oživit genia loci a navázat na historii Místodržitelského paláce v novém kontextu. Kavárna nabízí skvělou kávu, snídaně, polévky, sladkosti, saláty, domácí limonády z čerstvých surovin, kvalitní víno pro hosty kavárny i pro návštěvníky akcí konaných v režii Moravské galerie.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tentokrát to bylo jen rychlé zastavení na odpolední domácí limonádu. Nejsem si přesně jist, ale myslím, že šlo o malinovou s mátou. Tomu není co vytknout. Příště musím zajít i na jídlo.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Café Morgal nabízí velmi příjemné prostředí pro posezení s přáteli u sklenky vína, chutné a pestré jídlo, jen trochu vyšší ceny, které vyvažuje kvalita sortimentu.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO