Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 20x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Moravská chalupa

Přehled hodnocení
89% celkově
89% personál
82% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 7x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do Moravské chlupy jsem přišli na večeři s velkou skupinou ze zahraničí, nabídka jídel byla výborná, hostům velmi chutnalo, tempo obsluhy i pro velkou skupinu bylo vynikající.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Moravské chalupě jsou profesionálové, kteří jsou zvyklí na zahraniční hosty s vysokými nároky. Jsou vstřícní k nadstandardním požadavkům, např. asijské stolování.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci na Vás dýchne příjemné prostředí, atmosféru dokreslí precizní personál. Velmi dobrá volba, kde začít večer s přáteli před návštěvou místních barů a klubů ve vyhlášené Stodolní ulici, která je hned za rohem. Vyšší ceny odpovídají velkým porcím - hladoví rozhodně odcházet nebudete. Pivo na čepu je vynikající. Velmi doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je jako vždy vše na profesionální úrovni, jídlo kvalitní a velmi dobré, personál dobře zvládá obsluhu i když je plno a mají na starosti velkou skupinu hostů.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Moravská chalupa náleží k pěti nejlepším restauracím v Ostravě. Výborné jídlo, profesionální obsluha. Kategorii odpovídají ceny, pro soukromou akci bych si je nevybrala.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, skvělý výběr menu, personál naprosto profesionální,rychlý, restaurace dost obsazena, nutno předem zarezervovat. Jídlo velmi chutné, saláty čerstvé, hovězí polévka s domácími nudlemi a spoustou liboveho hovězího masa, na výběr i nealko drinky, napsrostá spokojenost.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Chalupy jsem se dostal náhodou. Slečna servírka se o nás starala jak o vlastní. Dal jsem si tatarák, přišla obří porce skvěle chutnajicího masa a 8 horkých topinek. Naprostá spokojenost, škoda že to mám do Ostravy tak daleko. Šel bych hned zas.
Restaurace Moravská chalupa Restaurace Moravská chalupa
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Když slyším Moravská chalupa, čekal bych příjemné domácí prostředí. Namísto toho nás u vstupu čekal číšník v motýlku a za pultíkem. To bych ještě zvládl. Když jsme však usedli, a já opatrně odsunul umelohnotné kvítko, aby se mi neprášilo do jídla, otevřel jsem nápojový lístek a začal uvažovat o návštěvě očního. 50 korun za Radegast by bylo hodně i v Praze. Následovala kyselice, která byla překvapivě vyborná, čímž mě přiměla objednat si pivo. Další byl tatarák. Začalo to tím, že před nás servírka postavila malý Manhattan z omáček a dresingů. Biftek dorazil ve věci, která připomínala létající talíř, namísto obyčejného prkénka, které bych v moravské chalupě čekal. Maso bylo dobré, tím víc mě ale překvapilo, že je utopené v kečupu. Na oslavu toho všeho jsem si objednal druhé pivo a odebrali jsme se domů.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO