Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 11x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Moravská chalupa

Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy. Restaurace má salónek s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou ideální pro komornější setkání, ať už plánujete obchodní jednání nebo oslavu s přáteli. Lze zde uspořádat svatby, rauty, bankety, promoce i firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Chalupy jsem se dostal náhodou. Slečna servírka se o nás starala jak o vlastní. Dal jsem si tatarák, přišla obří porce skvěle chutnajicího masa a 8 horkých topinek. Naprostá spokojenost, škoda že to mám do Ostravy tak daleko. Šel bych hned zas.
Restaurace Moravská chalupa Restaurace Moravská chalupa
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Když slyším Moravská chalupa, čekal bych příjemné domácí prostředí. Namísto toho nás u vstupu čekal číšník v motýlku a za pultíkem. To bych ještě zvládl. Když jsme však usedli, a já opatrně odsunul umelohnotné kvítko, aby se mi neprášilo do jídla, otevřel jsem nápojový lístek a začal uvažovat o návštěvě očního. 50 korun za Radegast by bylo hodně i v Praze. Následovala kyselice, která byla překvapivě vyborná, čímž mě přiměla objednat si pivo. Další byl tatarák. Začalo to tím, že před nás servírka postavila malý Manhattan z omáček a dresingů. Biftek dorazil ve věci, která připomínala létající talíř, namísto obyčejného prkénka, které bych v moravské chalupě čekal. Maso bylo dobré, tím víc mě ale překvapilo, že je utopené v kečupu. Na oslavu toho všeho jsem si objednal druhé pivo a odebrali jsme se domů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO