Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 15x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Moravská chalupa

Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy. Restaurace má salónek s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou ideální pro komornější setkání, ať už plánujete obchodní jednání nebo oslavu s přáteli. Lze zde uspořádat svatby, rauty, bankety, promoce i firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci na Vás dýchne příjemné prostředí, atmosféru dokreslí precizní personál. Velmi dobrá volba, kde začít večer s přáteli před návštěvou místních barů a klubů ve vyhlášené Stodolní ulici, která je hned za rohem. Vyšší ceny odpovídají velkým porcím - hladoví rozhodně odcházet nebudete. Pivo na čepu je vynikající. Velmi doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je jako vždy vše na profesionální úrovni, jídlo kvalitní a velmi dobré, personál dobře zvládá obsluhu i když je plno a mají na starosti velkou skupinu hostů.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Moravská chalupa náleží k pěti nejlepším restauracím v Ostravě. Výborné jídlo, profesionální obsluha. Kategorii odpovídají ceny, pro soukromou akci bych si je nevybrala.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO