Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Moravská chalupa

Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy. Restaurace má salónek s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou ideální pro komornější setkání, ať už plánujete obchodní jednání nebo oslavu s přáteli. Lze zde uspořádat svatby, rauty, bankety, promoce i firemní večírky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je jako vždy vše na profesionální úrovni, jídlo kvalitní a velmi dobré, personál dobře zvládá obsluhu i když je plno a mají na starosti velkou skupinu hostů.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Moravská chalupa náleží k pěti nejlepším restauracím v Ostravě. Výborné jídlo, profesionální obsluha. Kategorii odpovídají ceny, pro soukromou akci bych si je nevybrala.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí, skvělý výběr menu, personál naprosto profesionální,rychlý, restaurace dost obsazena, nutno předem zarezervovat. Jídlo velmi chutné, saláty čerstvé, hovězí polévka s domácími nudlemi a spoustou liboveho hovězího masa, na výběr i nealko drinky, napsrostá spokojenost.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO