Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 16x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Moravská chalupa

Stylový interiér, typicky staročeská kuchyně i pokrmy moderní gastronomie, moravská pohostinnost: to je ve zkratce Moravská chalupa, restaurace sídlící v centru Ostravy. Restaurace má salónek s velmi příjemným prostředím a stylovou výzdobou ideální pro komornější setkání, ať už plánujete obchodní jednání nebo oslavu s přáteli. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Moravské chalupě jsou profesionálové, kteří jsou zvyklí na zahraniční hosty s vysokými nároky. Jsou vstřícní k nadstandardním požadavkům, např. asijské stolování.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci na Vás dýchne příjemné prostředí, atmosféru dokreslí precizní personál. Velmi dobrá volba, kde začít večer s přáteli před návštěvou místních barů a klubů ve vyhlášené Stodolní ulici, která je hned za rohem. Vyšší ceny odpovídají velkým porcím - hladoví rozhodně odcházet nebudete. Pivo na čepu je vynikající. Velmi doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci je jako vždy vše na profesionální úrovni, jídlo kvalitní a velmi dobré, personál dobře zvládá obsluhu i když je plno a mají na starosti velkou skupinu hostů.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO