Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Montenegro pub

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde v sobotu večer, vše bylo OK, jídlo, pití super, obsluha milá, prostředí fajn, takže mě nezbývá nic jiného než doporučit k návštěvě. Třeba rovnou v pondělí, to mají akce na piva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super pivnice, kde nabízejí piva od Černé Hory. V jídelním lístku je všehochuť, takže si vybere každý. Dali jsme si mix burgerů - kuřecí, hovězí a sýrový s hranolky a BBQ omáčkou. Všechny dobré, v sýrovém byl sýr Feta, což byl super nápad. Obsluha se snažila, ochotně nám odpověděla na naše dotazy :). Doporučuji.
Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jak jsem již psala v recenzi, byli jsme 100% spokojeni, jak s obsluhou která byla velmi vstřícná tak s nabídkou piv, drinků a jídel. Návštěvu určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Montenegru se nám moc líbilo, prostředí je fajn, obsluha byla velmi vstřícná. mají na výběr plno druhů piv a jsou dobrá. V jidelnim lístku si vybere každý, chuťovky k pivu, hotovky, česka klasika. Zkusili jsme degustační plato piv, 3 druhy miniburgerů. Mile nás překvapila sýrová verze, kde byl sýr feta. Zajímavá kombinace a velmi chutná. Drink B52 fajn, a na závěr gin s tonicem. Návštěvu určitě doporučuji, v pondělí mají akce na pivo.
Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub Restaurace Montenegro pub

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO