Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Montenegro pub

Nekuřácká restaurace s širokým výběrem piv a pivních speciálů. Vaří českou i mezinárodní kuchyni a nabízí i bezlepkové pokrmy. Vhodná restauraci i pro různé soukromé akce (svatby, narozeniny...) v salonku až pro 45 osob.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

Těžké zklamání. Prostředí je sice příjemné, ale to je také asi jediné positivum. Obsluha znuděná, otrávená a bez zájmu. O jídle škoda mluvit. Dvacetiminutové čekání na gulášovou polévku v prázdné restauraci. Servírována tak vřelá, že ještě dalších deset minut se nedala konzumovat. Její podivný chuťový projev byl předzvěstí katastrofy, která přišla se svíčkovou na smetaně. Studené gumové knedlíky, zdrclá omáčka a vzhled, že i vývařovna armády spásy by se styděla.

  • Uživatelská fotka z Montenegro pub
  • Uživatelská fotka z Montenegro pub
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno