Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 481x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Monte Bú

Monte Bú je rájem pro milovníky masa. Jde o jedinou restauraci v Brně, která se může pochlubit vlastní zrárnou. K největším specialitám podniku patří marinovaný steak z jehněčí kýty, tatarák z vyzrálého masa, grilovaná kachní prsa s kůží nebo pečená kuřecí křidélka Buffalo Wings.

V Monte Bú vybírají to nejlepší z českých a zahraničních chovů. Maso tu pak ještě víc než 60 dnů dozrává, výsledkem je úžasná chuť. Steaky připravují na lávových kamenech, udělají vám je na míru – přesně podle vaší chuti. Vedle masových specialit restaurace nabízí i polévky, ryby a dary moře, rizota, saláty nebo dezerty. Pro ty nejmenší je připravené dětské menu.

Úžasný interiér je domyšlený do posledního detailu. Stěny zdobí působivé obrazy, zajímavou atrakcí je velké akvárium s rybami přímo z Amazonky. A díky speciálnímu oknu můžete nahlédnou přímo do zrárny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Rezervace byla v pořádku, obsluha ihned věděla kam nás usadit. Jídlo i pití opravdu výborné. Zkusili jsme RESTU voucher (za 500Kč) a vše bylo Ok. Jen by bylo lepší kdyby se voucher nemusel tisknout.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
SVĚDECTVÍ DVOU ŠÍLENĚ VESELÝCH (princezen, samozřejmě)! Shodou okolností slavíme ve stejný den, kdy má narozeniny ta jediná opravdová filmová šíleně smutná princezna. Co slavíme? – začátek léta, lunu v novu, Jitčin a možná i tak trochu Helenčin den narození. Nedávno jsem si spíše nostalgicky povzdychla, že změna je vlastně to jediné, co trvá. Nebudu se nudně opakovat, raději naopak vyjádřím své nadšení pro některé z návratů: do restaurace Monte Bú mířím po roce; volím tuto osvěžovnu hlavně z toho důvodu, že - jako fanoušek bylinek – radostně vítám otevřené dveře Centra léčivých rostlin na Kraví hoře. Obsluha restaurantu, aniž by tušila naše tužby, oblažuje nás bylinkami v nealko nápojích i pokrmech. Doporučit můžeme vše, co jsme si užívaly, tj. předkrmové kombo grilovaný kozí sýr a carpaccio, mafiánská pasta, dvojice sorbetů grep a mandarinka. No ano, také jsme se nechaly unášet proudem jemných bublinek z lahvinky Cava bianca, usrkly jsme i něco moravského rulandského šedého a chilského chardonnay. Potěšily jsme se a dokonale blažené popošly jen pár kroků směrem k bylinkovému ráji, který patří lékařské fakultě místní univerzity. Do Monte Bú zamířím určitě dříve než v červnu 2018, mám totiž dárkové poukázky na hvězdárnu a pevně věřím na to, že dobré věci je vhodné kumulovat, kupit a kloubit. Tož brzy na viděnou v čase padajících hvězd a tím i splněných přání!
Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú Restaurace Monte Bú
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO