Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 29x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Monopol

Restaurace je zaměřena na klasickou staročeskou kuchyni s prvky moderní gastronomie. Zdejší kuchaři jsou skutečnými odborníky ve své profesi, kteří si zakládají na poctivé domácí přípravě jídel, na čerstvosti surovin a pečlivě si vybírají kvalitu svých dodavatelů.

Součástí restaurace je malá stylová pekárnička, kde vyrábí přílohové pečivo ke specialitám a samozřejmě dezerty jak pro restauraci tak kavárnu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Konečně pěkná a (téměř) nekuřácká hospoda v Teplicích! A evidentně oblíbená. Velké prostory mají nevýhodu v tom, že jsme převážnou část večera strávili pokřikováním jeden na druhého, abychom se vůbec slyšeli. Dobré jídlo i pivo, plus zvláště za pšeničné, které je v našich končinách stále ještě rarita.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Asi dobrý. Restaurace ve mně vyvoláva různé pocity. Každá návštěva je jiná. Obsluha spíše ok, ale chováním tak někam na Václavak. Jídlo nic moc, ležák mi chutná. Prostory jsou úžasný a to je největší deviza podniku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vzdy, kdyz jedu do Teplic, na jidlo jdu jedine sem. Zatim nesklamali :) Jen tak dal...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO