Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 38x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Monopol

Restaurace je zaměřena na klasickou staročeskou kuchyni s prvky moderní gastronomie. Zdejší kuchaři jsou skutečnými odborníky ve své profesi, kteří si zakládají na poctivé domácí přípravě jídel, na čerstvosti surovin a pečlivě si vybírají kvalitu svých dodavatelů.

Součástí restaurace je malá stylová pekárnička, kde vyrábí přílohové pečivo ke specialitám a samozřejmě dezerty jak pro restauraci tak kavárnu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí bylo příjemné, pivo bez chyby, domácí pomazánka výborná. Co mě však zamrzelo, byla obsluha, která si nás nevšímala. Zmatek v rezervaci, kdy číšník nemohl najít naší rezervaci. Po usednutí odešel a nechal nás bez lístku. Po chvíli jej přinesl, ale nadále byl problém s obsluhováním. Ponechali u nás prázdné talíře, nikdo se u nás přes 20 minut neobjevil. Je to škoda, vše bylo jinak dobré. Bohužel, obsluha dělá hodně.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Budu se opakovat, ale v teplicích není moc podobných podniků. Dnes táhne vlastní pivo a ne mainstreemové značky typu Gambrinus nebo Staropramen. Pivo v monopolu je velmi dobré a je doplněno kvalitní kuchyní. Takže vřele doporučuji, ale na 5 hvězd to není.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO