Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 120x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Kavárna Monolok cafe

Přehled hodnocení
85% celkově
80% personál
90% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 59x
4 47x
3 12x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very nice and cozy place with with cool and friendly stuff. The place is mostly for breakfasts but you can also find good selection of wine there. Best " livance" i have ever had.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi se mi líbí prostředí kavárny, design dřevo plus kov, je to takové čisté, příjemné. Vrchní patro je velmi světlé a vzdušné, spodní je zase fajn, když se chce člověk "zašít". Další plus je velmi milý personál, horká čokoláda byla skvělá a káva podávaná tak, jak má být (americano s vodou k dolití, espresso s mlékem v minikonvičce a oboje s vodou na zapití). Minus vidím v jídelním menu. Přišli jsme odpoledne a měli chuť na něco sladkého. Snídaně sice podávají celý den, ale není tam (krom musli) nic sladkého, i když je tam hodně sladko-slaných kombinací, což ale mně osobně nechutná. Na odpoledním menu jsou jen nějaké slané chleby a saláty. Co se týče dezertů, v neděli brzy odpoledne byl k dispozici mrkvový dort, pudink a ještě něco na způsob cheesecaku v kelímku. Takže za mě zklamání. Obsluhující slečna říkala, že chystají nové menu, já bych se určitě přimlouvala za nějaké sladké varianty snídaně, které by mohli podávat i odpoledne jako dezert (palačinky?!), a lepší nabídku dortů. Jakmile tohle vychytají, určitě se sem budu ráda vracet.
Celkově   
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Přišli jsme v neděli hned v 10h na snídani. Rezervaci jsme si zařizovali dva dny dopředu a byla nám potvrzena, přesto nám po příchodu řekli, že žádnou rezervaci na naše jméno nemají. Nakonec se pro nás naštěstí místo našlo. Určitě můžu pochválit krásné prostředí a výbornou kávu. Objednali jsme si anglickou snídani, na kterou jsme ale čekali 80 minut. Problém byl také s nedostatkem jídelních lístků a příborů. Celkově jsme tedy odcházeli se smíšenými pocity.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Zajímavě laděný interiér v moderním duchu. Jídelní lístek měl jisté mezery, takže jsme museli vzít za vděk snídaňovým menu ve 20:00 :-) ale bylo to dobré. Káva dobrý střed. Obsluha velmi milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 1
jídlo 4
I would have recommended this place if we didn't have to wait for our food for over one hour and if there was any heating on whatsoever. This is not the first time we had to wait for our food for so long and I'm not sure if it's a matter of being understaffed or not having kitchen capacities, but it's really annoying when it's +10 degrees inside and it takes them 40 minutes to bring you a cup of coffee, let alone your food. The interior design is very nice thought, but the portions are pretty small compare to other hipsterish breakfast places
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO