Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

2 fotky
Na mapě

Informace Monkey Pizza

Pizza Pardubice, to je jedině Monkey Pizza, ochutnejte variaci čerstvých ingrediencí v kombinací s fantastickým těstem. Rozvážíme po celých Pardubicích.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Objednal jsem si domů 6x pizzu. Na skvěle vytvořených stránkách jsem objednal doručení domů na 19 hod. (objednával jsem v 10 hod.) Přijel jsem s dětmi od vody a pan řidič v 18:59 h. volal. SUPER !! Pizza mě mile překvapila. Žena si vybrala pizzu Polo. Byla skvělá s velkými kusy kuřecího masa. Vřele všem doporučuji !!! Kvalitní objednávka, super chutná pizza za skvělou cenu !!!!

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba