Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mon Ami Žižkov

V této restauraci a jídelnímu lístku dominuje nabídka mediteránské, italské, české a balkánské kuchyně. Nabízí se zde také veliký výběr nápojů a velmi příjemné večerní posezení s živou hudbou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
what a brilliant meal it was! the čevapi and the plejskavica are just like in serbia (if not better) and the squid was well prepared too; salads and openers all were great. just a shame the trout wasn't as good as usual. and all in a beautiful garden for a very reasonable price!
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tentokrát to trošku drhlo, ale bylo plno a bylo těžké obsloužit asi všechny perfektně.... Vepřová kotleta byla vážně dost tuhá, chtělo by to stejkový nůž. Ale příště to bude lepší, chodíme sem rádi, přijdem zas! J.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
excelent place in zizkov with very nice garden. mon ami has nice grilled fish and balkan specialities and good wine for a very reasonable price. highly recommended
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO