Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Moment

Přehled hodnocení
80% celkově
83% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super veganska restaurace. Vrele doporucuji hamburgry.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Bistro Moment je velmi příjemné místo s originální atmosférou. Příjemný personál dokáže poradit a zejména mě nadchlo, že si provozovatelé zakládají na lokálnosti a sezónnosti surovin.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo bylo chutove velmi dobre,bohuzel jsme ho dostali z casti studene. Jinak obsluha byla ochotna a rozdelila nam porce tak jak jsme si prali. Plus je take voda zdarma.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V této kavárně mám zkušenost pouze s kávou a citronovou limonádou, která byla dobrá. Což se o kávě říci nedalo, troufám si říct, že byla spíše podprůměrná a chuťově ne moc dobrá.. snad to byl jen špatný den. Bistro je koncipované jako veganské, což je sympatické! Prostředí příjemné (s možností posezení venku) i obsluha byla milá (i když trvalo, než vůbec přišla s nápojovým lístkem).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Recenzuje přítelkyně: Z dnešní návštěvy jsme byli trochu rozpačití. Šli jsme do této bistro-kavárny poprvé. Prostředí je určitě příjemné, sezení vzadu bylo navíc i velmi klidné až intimní. Obsluha byla také skvělá, ještě než jsme seděli, si slečna všimla, že máme kytičku a nabídla nám sama od sebe vázu. Na mé otázky o jejich sortimentu také odpovídal moc mile a znale. Takže prostředí a obsluha na 1. Akorát se projevuje na kávě a zákuscích veganství, což pro nevegana nemusí být vždy chutné. Káva se sójovým mlékem mi prvně přišla zvláštní, poslední doušky mi už bohužel nechutnaly. Dortíky vypadaly krásně, bylo jich také hodně na výběr. Dort Piňa Colada mi přišel trochu sladší, než by musel být a těsto bylo něčím zvláštní. Kávový byl dobrý, akorát krom kávových zrn mi nepřišel moc kávový, navíc krém mi nechutnal. Líbila se mi ale jejich nabídka snídaní, takže jestli se někdy rozhodneme návštěvu opakovat, tak určitě na snídani. Podnik doporučuji hlavně pro vegany, což se dá očekávat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Trošku zklamání, připadala jsem si, že nás obsluha bere jaksi mimochodem, ale je pravda, že komunikace nepříjemná nebyla. Dost mi vadily špinavé karafy na vodu, ale uklidňovala jsem se tím, že to udělala třeba myčka.... rozhodně jsem komplexně neměla pocit čistoty. Nabídka menu mě zklamala... rozhodně se sem vracet nehodlám, dám přednost oblíbenému Plevelu.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO