Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 13x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Bistro Moment

Přehled hodnocení
76% celkově
77% personál
78% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 3x
3 6x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Recenzuje přítelkyně: Z dnešní návštěvy jsme byli trochu rozpačití. Šli jsme do této bistro-kavárny poprvé. Prostředí je určitě příjemné, sezení vzadu bylo navíc i velmi klidné až intimní. Obsluha byla také skvělá, ještě než jsme seděli, si slečna všimla, že máme kytičku a nabídla nám sama od sebe vázu. Na mé otázky o jejich sortimentu také odpovídal moc mile a znale. Takže prostředí a obsluha na 1. Akorát se projevuje na kávě a zákuscích veganství, což pro nevegana nemusí být vždy chutné. Káva se sójovým mlékem mi prvně přišla zvláštní, poslední doušky mi už bohužel nechutnaly. Dortíky vypadaly krásně, bylo jich také hodně na výběr. Dort Piňa Colada mi přišel trochu sladší, než by musel být a těsto bylo něčím zvláštní. Kávový byl dobrý, akorát krom kávových zrn mi nepřišel moc kávový, navíc krém mi nechutnal. Líbila se mi ale jejich nabídka snídaní, takže jestli se někdy rozhodneme návštěvu opakovat, tak určitě na snídani. Podnik doporučuji hlavně pro vegany, což se dá očekávat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Trošku zklamání, připadala jsem si, že nás obsluha bere jaksi mimochodem, ale je pravda, že komunikace nepříjemná nebyla. Dost mi vadily špinavé karafy na vodu, ale uklidňovala jsem se tím, že to udělala třeba myčka.... rozhodně jsem komplexně neměla pocit čistoty. Nabídka menu mě zklamala... rozhodně se sem vracet nehodlám, dám přednost oblíbenému Plevelu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Matovy caj vyborny a pekne silny. Capuccino mi moc nechutnalo. Nekdo pise, ze maji dobrou kavu, ale asi ma kazdy jinou chut. Cokoladovy zakusek moc chutny. Z venku vypadalo jako, kdyby meli zavreno.
Bistro Moment Bistro Moment
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Skvela kava a mila obsluha!
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
I pres to, ze jidlo bylo super, 30 min cekani na obsluhu a oblacky dymu z kuchyne mi celkovy dojem docela narusily. Snad to bylo zpusobeno jen obedovym shonem.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci došlo robi, ze kterého měl být burger v rámci voucheru, který jsem využila. Nakonec to nevadilo, protože fungi burger, který jsem si vybrala jako náhradu, byl vynikající. Jediná výtka jde k organizaci chodu restaurace, kdy jediná servírka nestíhala obsluhovat a na jídlo jsme čekaly 40 minut. Celkově však hodnotím kladně, jídlo bylo výborné a obsluha byla milá a snažila se.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO