Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 22x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Molino Restaurant

Otevřeli jsem pro Vás novou Italskou restauraci.

 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Po objednání donesli nápoje až po 30 minutach. Číšníci zmatení a pití nedonesli ani vsem a museli jsme se připomínat, že nám nedonesli vše. Jidlo donesli po hodině a ne pro všechny část musela čekat dalších 20 minut. K jídlu výhrady nemám, ale počítejte že potřebujete dostatek nervů abyste se k němu vůbec dostali. Restauraci jsem navštívil 2x a pokaždé to samé.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Personál není špatný, ale je hrozně poddimenzovaný. Proto čekáte 20 min na objednávku, dalších 20 min na pití a celkově hodinu na jídlo. Pouze pro flegmatiky.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Boli sme v tejto príjemnej reštaurácii na obede s celou rodinou. Pizza je zo skvelého cesta, menu je príjemne vyvážené a pre deti tam je detský kútik. Určite sa sem ešte vrátime.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO