Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Moje místo

Celý život nás provází touha zjistit, co chceme dělat. Někdo se narodí a ví, že chce být hasič a zachraňovat lidi a někdo stále hledá čím chce být … My lidé máme vlastnost se neustále vyhýbat tomu dělat to, co nás OPRAVDU baví. Ale v Moje místo došli k názoru, že pro ně to neplatí. Budou dělat to, co mají rádi a v čem jsou dobří.

Primárně chtějí být kavárna se skvělou kávou, kterou si pečlivě ve spolupráci s Gala coffee vybrali ze Slovenské pražírny cafe Veronia na míru. Nechali si upražit vlastní kávovou směs, která je nyní k prodeji pod jejich privátní značkou My Coffee. Pracují na výběru jednodruhových káv, které Vám můžou nabídnout na filter v podobě známého Batch brew.

Chtějí být zároveň “KOMUNITNÍM MÍSTEM” pro lidi ze širokého okolí a vytvářet impulz k tomu, se scházet. Rádi by pro Vás vytvořili takové MÍSTO, které Vám bude připadat jako VAŠE. Chtějí přinášet zábavu a jídlo od skvělých šéfkuchařů na pop-up večeřích. Můžete se těšit na ochutnávky z kuchyní celého světa, mezi které patří vietnamská, jamajská a další.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Příjemné a nenásilné prostředí a opravdu milý personál. Z jídla jsem měl možnost vyzkoušet bagel plněný tofu, avokádem a volským okem s jarním salátem a ovocem, to doplněné o vynikající párečky. Spolu s tím jsem si ještě dal květákový krém s kokosovým mlékem. Z tekutin jsem zkusil okurkovou domácí limonádu a točenou 11 z Vinohradského pivovaru. Všechno opravdu výborné. Moc rád se sem vrátím

  • Uživatelská fotka z Moje místo
polak.cz
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba