Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Moje Café

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o malou a útulnou kavárničku. I když je především určena pro rodiče s dětmi (prostorná a dobře vybavená herna), jsou zde i zákoutí pro klidné posezení ve dvou. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárničku navštěvuji se synem, neboť se zde vždy vyřádí a já si zde trochu odpočinu u výborné kávičky a nějakého lahodného zákusku ;) Obsluha perfektní, rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje Café dispouje vším, co byste od takové kavárny očekávali. Velmi dobrá nabídka, milá obsluha a v neposlední řade příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
restaurací je obsluha vcelku příjemná, ochotně poradí s výběrem jídla nebo pití, dokáže doporučit jídlo dne. Osobně mám raději „menší“ typy podniků, kde mám možnost více poznat osobnost číšníka. Obsluha má však zcela profesionální přístup. Je zřejmě znát pečlivý výběr personálu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Solidní výber, perfektní komunikace. Prijemné prostredí. Vše probehlo skvele. Určite zajdu znova na dobrou kávu.... :) budu doprucovat dále tak prijemnou kavarnu

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO