Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Moje Café

Kavárna MojeCafé je určena zejména všem rodičům, kteří si chtějí odpočinout ve společnosti svých malých dětí. Říkáte, že je to nemožné? Navštivte nás a my Vás rádi přesvědčíme o opaku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jedná se o malou a útulnou kavárničku. I když je především určena pro rodiče s dětmi (prostorná a dobře vybavená herna), jsou zde i zákoutí pro klidné posezení ve dvou. Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto kavárničku navštěvuji se synem, neboť se zde vždy vyřádí a já si zde trochu odpočinu u výborné kávičky a nějakého lahodného zákusku ;) Obsluha perfektní, rozhodně doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje Café dispouje vším, co byste od takové kavárny očekávali. Velmi dobrá nabídka, milá obsluha a v neposlední řade příjemné prostředí. Určitě se rádi vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO