Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 757x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Modrý Zub Spálená

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin.

Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.

Náš tip:
Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídeláku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnešní rychlý oběd byl opět bez problémů. Vždy příjemná a ochotná obsluha, vkusné prostředí, a vynikající jídlo jsou zárukou spokojené návštěvy. Jen pozor na papričky :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci Modrý Zub Spálená mohu opět vřele doporučit. Personál byl milý, rezervace bez problémů, jídlo nám moc chutnalo a prostředí je přejemné. Rádi se opět vrátíme.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO