Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 970x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Modrý Zub Spálená

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. 

Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin. Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.

Náš tip: Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná asijská restaurace v centru Prahy s výbornou a širokou nabídkou jídel a pití. Navíc velmi hezké prostředí restaurace. Vřele doporučuji k návštěvě, ideální k vecernimu posezení.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byla jsem spokojená, jídlo bylo dobré, velké porce, na večeři jsme měly poměrně málo času, ale slečny servírky byly rychlé, a i příprava jídel byla blesková. Velké plus je za prostředí, které je pro mě nejhezčí z koncepce restaurací Modrý zub
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Milý a přátelský personál, pěkné prostředí a k tomu výborná thajská kuchyně. Ze všech Modrých Zubů, které v Praze jsou, mohu tento za sebe nejvíce doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO