8 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace Modrý Zub Spálená

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. 

Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin. Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.

Náš tip: Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 5

Prostředí restaurace je překrásné, není co vytknout. Při naší návštěvě jsme byli velmi spokojeni, v nabídce bylo i Svatomartinské menu, což jsme uvítali jako příjemnou a tematickou změnu. Personál byl milý, vstřícný, profesionální. Kuchyně zapomněla na objednané jídlo dát surovinu, kterou mělo jídlo obsahovat a personál ihned kladně reagoval a chybku napravil. Námět ke zlepšení - na baru bylo vidět hodně použitého nádobí, což pro hosty není obecně známkou dobrých služeb a zbytečně to na tuto krásnou restauraci nutí pohlížet negativně. Byli jsme však s návštěvou velmi spokojeni a už se těšíme, že bude restaurace rozšiřovat nealkoholické aperitivy a snad i nabídku koktejlů pro ty, co nemohou pít alkohol. Rádi do této restaurace opět zavítáme!

Všechna hodnocení

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace