Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 695x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Modrý Zub Spálená

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin.

Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.

Náš tip:
Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídeláku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Další z připojen mých návštěv této restaurace, kam se rádi vracíme. Jelikož nejsem na pálivá jídla, trochu jsem se vytrestal, když jsem zvolil jídlo se dvěmi papričkami, takže s výběrem ostrosti opravdu opatrně :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili již poněkolikáté. Měli jsme požadavek na konkrétní stůl, ale o jeho obsazenosti jsme se dozvěděli až v restauraci. Jídlo velmi chutné, bohužel opět nebylo teplé - už když nám ho přinesli na stůl. Obsluha velmi milá, zvlášť jedna holčina, ostatní velmi slabý průměr. Jedna slečna se do typu této restaurace svým vystupováním vůbec nehodila. Prostředí velmi pěkné, stoly však hodně u sebe a při návštěvě restaurace ve dvojicích chybí soukromí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívit restauraci Modrý zub je vždy excelentní gurmánský zážitek. Ochutnali jsme pálice Soté i jemnější Kari. Oboje nemělu chybu. Doporučuji doplnit čajem Matcha
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO