Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 804x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Modrý Zub Spálená

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin.

Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.

Náš tip:
Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídeláku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Již nedávno jsme zjistili, že najít stůl v Modrém zubu v sobotu po 13té hodině je nemožné bez rezervace přes RESTU. Jídlo, prostředí a obsluha jsou tak výborné, že tato restaurace atrktuje stále víc a víc návštěvníků. Dnešni nepálivá polévka Tom Moo and Party plate s ochutnávkou několika thajských pokrmů byly absolutně bez chyby.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Very nice place with great food. Recommend to make the reservation though as it seems to be full even on week days. Otherwise we liked it a lot. A great Thai restaurant!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO