Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 165x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Modrý zub - Anděl

Přehled hodnocení
90% celkově
89% personál
85% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 99x
4 54x
3 12x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Muj oblibeny Modry Zub. Neni tak precpany jako ty ostatni.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Modrý zub patří k tomu mírně nadstandardnímu, co lze v Praze v rámci thajské kuchyně najít. Prostředí pobočky na Andělu působí velmi útulně a přesně odpovídá charakteru restaurace, nic honosného, ale ani žádný bufet. Kvalita jídla je standardně na dobré úrovni, kuchyně v podstatě odpovídá očekávání. Není sice úplně autentická, ale ta by stejně zřejmě většina zákazníků spíše vadila. V každém případě, všechna jídla, která jsem měl možnost ochutnat rozhodně nezklamala a spíše příjemně překvapila. Personál zhruba odpovídá celkové úrovni, sice je občas trochu příliš žoviální, ale v únosné míře. Dvě hvězdičky dolů jsou za to, že restaurace NEAKCEPTUJE platební karty. To je v dnešní době u restaurace těžko omluvitelné, ale zejména v případech, kdy se pohybujeme spíše ve střední a vyšší cenové hladině (útrata za 2 se určitě bude pohybovat někde nad 600 Kč a spíše k 1 000 Kč) je to naprosto nepřípustné!!! Očekávat, že bude host před návštěvou restaurace hledat bankovat, případně kontrolovat, jestli si může dát kávu, aby měl dost hotovosti? Přijímání stravenek situaci opravdu nevylepšuje... Škoda!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Modrý zub je určitě zajímavá volba. Široká nabídka exotických jídel, některá výborná a jiná zkrátka nemusí sednout každému. Obsluha obvykle moc milá, ale docela záleží, kdo vás obsluhuje...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navstivili dle hodnoceni. Restaurace pekna, jidlo normalni, chybeli ty prave chute. Nejhorsi byla ale obsluha. Trapna mluva, nemistne vtipky , ktere byli urazlive. Na posezeni s rodinou bych asi poprosila o jinou obsluhu. Za me dnes velke zklamani.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do Modrého zubu chodíme pravidelně. Nejlépe dle mého názoru vaří na Andělu. Výborné nudle. Umí udělat pořádně pálivé jídlo. Obsluha je rychlá a velmi příjemná. Mají i zahrádku ve dvoře.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Navštívily jsme tuto pobočku s kamarádkami poprvé, obsluha byla moc milá, jídlo výborné (podle mého názoru Pad Thai lepší než v Jindřišské). Rozhodně se vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO