Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Modrý bar a Beach bar

Modrý bar (dříve Modrá kavárna) je jedním z nejstarších objektů ve Žlutých lázních, jehož historie se datuje do 20.-tých let minulého století. Její architektonicky cenná ocelová konstrukce byla v letech 2005 - 2007 citlivě zrekonstruována a vhodně rozšířena o "dvojče" - identickou repliku, která s původní budovou tvoří symetrický celek. Modrá kavárna dostala od 1. října 2007 nový název – Modrý bar, který lépe vystihuje změněné zaměření tohoto výjimečného prostoru. Celková kapacita obou barů je 130míst a dalších 100míst k sezení je možno obsadit na terasách u baru. V prostorách Modrého baru je možné organizovat, jak malé soukromé večírky, tak velké firemní akce. Modrý bar je vybaven nábytkem dovezeným z Thajska a Filipín. Během celé sezóny bude pro návštěvníky připravena vždy zajímavá speciální nabídka některých nápojů, koktejlů nebo vín. V Modrém baru si vyberete také z lákavé nabídky pokrmů a specialit. Modrý bar najdete v pravé části areálu Žluté lázně. Přijďte i Vy vyzkoušet jak to v Modrém baru žije!

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Hezké prostředí Žlutých lázní si užijete zejména v létě. Jídlo je na velmi dobré úrovni, kvalita personálu někdy trochu kolísavá. Celkově ale příjemné prostředí pro posezení u večeře a skleničky.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO