Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Bar Modrá myš

Bar Modrá Myš navazuje na téměř 100-letou tradici nejslavnějšího American baru v Moravské Ostravě, který provozoval slavný Československý barman Karel Hampel, který byl jedním ze třiadvaceti zakládajících členů Internationale Barmeister Union Československé Republiky. Což bylo první oficiální sdružení mistrů barmanského cechu založeno za účely sjednocení a rozvoje barmanského řemesla.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemný a dobře zásobený bar, vstřícná obsluha, klidné prostředí. Jen škoda těch lidí, co tam chodí. První večer jsme sdíleli salonek s chlapci, kteří nás přemlouvali, abychom se s nimi podělili o náklady na striptérku a druhý večer nezůstalo u řečí a přímo vedle nás se striptér převlékal. Snad budeme mít příště více štěstí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super podnik! Opravdu zajímavá koncepce. Velmi se nám tu líbil a drinky nám všechny chutnali, vyzkoušeli jsme jich asi 10 :) A žádný nás nezklamal. Výborní jsou králíci z klobouku! Určitě doporučujeme!!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO