Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Modrá hvězda Dobřany

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci a pivovar Modrá hvězda. Prostředí je příjemné. Jídlo nám moc chutnalo. Výběr místních piv je skvělý. Moc nám chutnaly různé druhy, které jsme zkusili. Oceňuji letní zahrádku s atrakcemi pro děti. Prohlídka pivovaru byla v pořádku. Měli jsme milou průvodkyni. Jenže nám nikdo předem neřekl, že se to bude platit. To nás tedy dost naštvalo. Personál byl vesměs příjemný, až na jednu servírku, která zřejmě neměla svůj den. Zbytek dne jsme strávili prohlídkou města Dobřany, které je moc pěkné.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Kdyz jsme přišli Niki neodpověděl na pozdrav. Nikdo nás neusadil. Obsluha nás stále míjela a po 10 minutách se k nám dostala. Po te nám oznámila ze jidlo bude az za hodinu a půl protože přijelo několik nemců. Probíhala zde rekonstrukce zakrytá igelitem. U takhle velké restaurace bych čekala úplně jinou utoveň.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnali jsme hovězí flank steak, který byl velmi chutný. Pivní štrůdl byl také ok. Těšíme se, až bude otevřena zase zahrádka, kde je posezení velmi příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
1. návštěva roku 2017. Vše v pořádku, pivo i v letošním roce vynikající, jídlo také v pohodě a paní Edita a spol. nás vždy a úsměvem přivítají, takže se těšíme na dalsi návštěvu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět fajn návštěva pivovaru Modrá Hvězda v Dobřanech z bezkonkurenčně s jedním z nejlepších piv široko daleko. Ocenili jsme nový jídelní lístek, doplněný o zajímavě novinky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pivo i jídlo dobré, obsluha fajn. Možná jako pravidelní štamgasti už zde bereme určité věci s rezervou a poslední dobou jsme většinou spokojeni. Jo a dnes byla konečně má oblíbená pivní 16! :-)
Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Na hotovku i salát jsme v neděli odpoledne čekali hodinu. Jídlo dobre bohužel nebylo. Jediné plus milá servírka, prostredi a pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemné setkání na letní zahrádce. Kupodivu jsme tentokráte byli i velmi spokojeni s jídlem. Že by nový kuchař? Oblíbená 16 speciál nebyla opět na čepu, tak doufám, že příště se už budí moci těšit... :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak zase jedno příjemné venkovní letní večerní posezení v Modré hvězdě. Dnes ochutnávka nového polotmavého speciálu 15, který nás však příliš svou specifickou chutí nenadchl a protože má oblíbená 16 nebyla, nahradila ji silnější sestra 17. :-) Ochutnali jsme olomoucké tvarůžky v pivním těstíčku, které byly dobré. Zřejmě došel klasický chleba, protože kamarád dostal na přikousnutí toustový chléb. :-) Ďábelské topinky byly také z něj, nicméně chutnaly - nebojím se tvrdit, že hodně. :-)
Restaurace Modrá hvězda Dobřany

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO