Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Modrá hvězda Dobřany

Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě venkovní terasy. Kuchaři pro vás na objednávku připraví pečené kachny, husy či selátka.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Kdyz jsme přišli Niki neodpověděl na pozdrav. Nikdo nás neusadil. Obsluha nás stále míjela a po 10 minutách se k nám dostala. Po te nám oznámila ze jidlo bude az za hodinu a půl protože přijelo několik nemců. Probíhala zde rekonstrukce zakrytá igelitem. U takhle velké restaurace bych čekala úplně jinou utoveň.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ochutnali jsme hovězí flank steak, který byl velmi chutný. Pivní štrůdl byl také ok. Těšíme se, až bude otevřena zase zahrádka, kde je posezení velmi příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
1. návštěva roku 2017. Vše v pořádku, pivo i v letošním roce vynikající, jídlo také v pohodě a paní Edita a spol. nás vždy a úsměvem přivítají, takže se těšíme na dalsi návštěvu. :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO