Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 22x 100 0

Restaurace Modrá hvězda Dobřany

Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě venkovní terasy. Kuchaři pro vás na objednávku připraví pečené kachny, husy či selátka.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
1. návštěva roku 2017. Vše v pořádku, pivo i v letošním roce vynikající, jídlo také v pohodě a paní Edita a spol. nás vždy a úsměvem přivítají, takže se těšíme na dalsi návštěvu. :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět fajn návštěva pivovaru Modrá Hvězda v Dobřanech z bezkonkurenčně s jedním z nejlepších piv široko daleko. Ocenili jsme nový jídelní lístek, doplněný o zajímavě novinky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO