Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 18x 100 0

Restaurace Modrá hvězda

Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě Restaurant nabízí hostům především speciality staročeské pivovarské kuchyně, poskytuje celkem 200 míst a je otevřen denně. Pro pořádání různých akcí je k dispozici varna s výčepem, Formanka, salónek s balkónem, salónek s krbem a dvě venkovní terasy. Kuchaři pro vás na objednávku připraví pečené kachny, husy či selátka.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Na hotovku i salát jsme v neděli odpoledne čekali hodinu. Jídlo dobre bohužel nebylo. Jediné plus milá servírka, prostredi a pivo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemné setkání na letní zahrádce. Kupodivu jsme tentokráte byli i velmi spokojeni s jídlem. Že by nový kuchař? Oblíbená 16 speciál nebyla opět na čepu, tak doufám, že příště se už budí moci těšit... :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tak zase jedno příjemné venkovní letní večerní posezení v Modré hvězdě. Dnes ochutnávka nového polotmavého speciálu 15, který nás však příliš svou specifickou chutí nenadchl a protože má oblíbená 16 nebyla, nahradila ji silnější sestra 17. :-) Ochutnali jsme olomoucké tvarůžky v pivním těstíčku, které byly dobré. Zřejmě došel klasický chleba, protože kamarád dostal na přikousnutí toustový chléb. :-) Ďábelské topinky byly také z něj, nicméně chutnaly - nebojím se tvrdit, že hodně. :-)
Restaurace Modrá hvězda
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO