Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 29x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mlýnec

Přehled hodnocení
95% celkově
95% personál
93% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 4x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nedělní brunch v Mlýnci je myslím jeden z nejlepších v Praze, když vezmu v potaz prostředí, kvalitu jídla a za jakou cenu vše pořídíte. Nejedná se navíc o klasický bufet styl, ale servírovaný vícechodový zážitek s neomezenou konzumací pití. Vřele doporučuju a je celkem jedno na co vyrazíte, nemůžete se splést.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jak člověk pravděpodobně očekává, návštěva v této restauraci je kulinářský zážitek se vším všudy. Výborné únorové menu s pár komplimenty navíc a obsluha velmi milá a profesionální.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dans un cadre design, vous dégusterez des plats élaborés et très fins puisqu'il s'agit d'un restaurant gastronomique. Pensez à réserver avec la vue sur le pont Charles.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Víkendový brunch v Mlýnci se pro nás stal již milou narozeninovou tradicí. Oproti naší minulé návštěvě však musím přiznat, že značně narostlo množství lidí v restauraci. Restaurace byla zcela zaplněná a i prostor, kde byl při naší poslední návštěvě umístěn klavír, byl zaplněn stoly. Trochu nás to mrzelo, jelikož hra na klavír krásně dovářela atmosféru, a teď byl naopak prostor restaurace zaplněn hlasy desítek lidí a návštěva v restauraci tak postrádala svou předešlou intimní atmosféru. Jídlo bylo výtečné, stejně tak bylo skvěle postaráno o naši malou dcerku. Přišlo nám ale, že pro množství hostů nám nebyla věnována taková pozornost jako při předešlých návštěvách. Přesto naši návštěvu hodnotím jako velice milou a rozhodně se do restaurace opět rádi vrátíme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Mlýnec Restaurace Mlýnec Restaurace Mlýnec Restaurace Mlýnec Restaurace Mlýnec
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Maji zde jednu z nejlepsich horkych cokolad v Praze. Jinak urcite doporucuji si misto rezervovat s predstihem - nejlepsi stolky v zadni casti restaurace s vyhledem.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dle očekávání bylo vše na špičkové úrovni. Zkusili jsme degustační menu z nejpopulárnějších jídel, vinné párování sedělo, chuťově zajímavé, hlavně ke konci a rozhodně jsme pak už neměli hlad. Obsluha samozřejmě pozorná, prostředí parádní.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO