Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 20x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mlýnec

Mlýnec je špičková restaurace v srdci Prahy s fantastickou českou kuchyní a osobitým rukopisem Marka Purkarta – prvního českého šéfkuchaře, který třikrát za sebou získal prestižní ocenění Michelin Bib Gourmand. Dalšími trumfy jsou nádherný výhled na Karlův most a Pražský hrad, elegantní moderní interiér a příjemná terasa přímo nad Vltavou.

V Mlýnci nabízí kreativní a moderní české menu postavené na sezónních a lokáních surovinách od českých farmářů. Marek Purkart rád oživuje zapomenuté staročeské speciality.

Restaurace se pyšní bohatým výběrem těch nejlepších vín z Česka, Francie, Itálie, Rakouska a dalších zemí. Kouzlo okamžiku umocňuje exkluzivní prostředí a romantická atmosféra. Karlův most si tu vychutnáte z nové, dosud nepoznané perspektivy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto bezkonkurenční servis (odpovídající vysoké ceně), spousta drobných překvapení v průběhu večeře a hlavně super telecí řízek z filetu mignon!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
naprosto skvělé jídlo, ať už v rámci říjnového menu nebo a la carte, doporučená i vybraný vína vynikající za rozumnou cenu na podnik této kategorie a k tomu výhled na noční Karlův most
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO