Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 30x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mlýnec

Elektrizující atmosféra, jedinečné gastronomické představení české kuchyně, Vltava nekonečně proudící pod nohama a pulzující centrum Prahy. Restauraci Mlýnec musíte zažít.

Je to vášeň! 

Mlýnec je VÁŠEŇ pro dokonalost. Každý detail každého momentu, který strávíte společně s námi, je pro náš klíčový. Tak jako je šéfkuchař Marek Šáda nadšeným tvůrcem kulinářských kreací, tak je Pavel Štěpánek jistotou bezchybné péče o Vás, Vaše přátele a hosty. Být zde pro Vás je naše VÁŠEŇ! 

Vášeň pro českou kuchyni! 

Marek Šáda, šéfkuchař, který stále hledá a oživuje zapomenuté české speciality. Citlivě a s úctou přistupuje k tradičním postupům, ale zároveň se nebojí využít těch nejmodernějších gastronomických metod, aby dosáhl dokonalého výsledku. Jeho nezaměnitelný rukopis nechává vyniknout znovuobjevené tradiční české suroviny. Výsledkem je elegantní moderní české menu postavené ze sezónních a lokálních surovin.

Vášeň pro Karlův most! 

Když na Novotného lávce vstupujete do recepce restaurace Mlýnec, ještě netušíte, jaký poklad jste právě objevili. Až se usadíte na terasu přímo nad Vltavu nebo k nekonečným oknům, můžete nerušeně pozorovat a vychutnávat atmosféru Karlova mostu a zákoutí historických domů u Vltavy. Zažít Karlův most z této netušené perspektivy můžete jedině u nás.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Naprosta spokojenost.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nedělní brunch v Mlýnci je myslím jeden z nejlepších v Praze, když vezmu v potaz prostředí, kvalitu jídla a za jakou cenu vše pořídíte. Nejedná se navíc o klasický bufet styl, ale servírovaný vícechodový zážitek s neomezenou konzumací pití. Vřele doporučuju a je celkem jedno na co vyrazíte, nemůžete se splést.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO