16 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Mlýnec

Elektrizující atmosféra, jedinečné gastronomické představení české kuchyně, Vltava nekonečně proudící pod nohama a pulzující centrum Prahy. Restauraci Mlýnec musíte zažít.

Je to vášeň! 

Mlýnec je VÁŠEŇ pro dokonalost. Každý detail každého momentu, který strávíte společně s námi, je pro náš klíčový. Tak jako je šéfkuchař Marek Šáda nadšeným tvůrcem kulinářských kreací, tak je Pavel Štěpánek jistotou bezchybné péče o Vás, Vaše přátele a hosty. Být zde pro Vás je naše VÁŠEŇ! 

Vášeň pro českou kuchyni! 

Marek Šáda, šéfkuchař, který stále hledá a oživuje zapomenuté české speciality. Citlivě a s úctou přistupuje k tradičním postupům, ale zároveň se nebojí využít těch nejmodernějších gastronomických metod, aby dosáhl dokonalého výsledku. Jeho nezaměnitelný rukopis nechává vyniknout znovuobjevené tradiční české suroviny. Výsledkem je elegantní moderní české menu postavené ze sezónních a lokálních surovin.

Vášeň pro Karlův most! 

Když na Novotného lávce vstupujete do recepce restaurace Mlýnec, ještě netušíte, jaký poklad jste právě objevili. Až se usadíte na terasu přímo nad Vltavu nebo k nekonečným oknům, můžete nerušeně pozorovat a vychutnávat atmosféru Karlova mostu a zákoutí historických domů u Vltavy. Zažít Karlův most z této netušené perspektivy můžete jedině u nás.

Zobrazit více
  • +10

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace