9 fotek

Mlýn vodníka Slámy - restaurace U Mlynáře

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Mlýn vodníka Slámy - restaurace U Mlynáře

Mlýn vodníka Slámy se nachází uprostřed malebné krajiny, leží na ostrově, který se rozkládá mezi břehy řeky Opavy a mlýnským náhonem. V okolí nenajdete místo s takovým množstvím pozitivní energie. Areál je ideálním místem k relaxaci – najdete zde konírnu postavenou v tradičním anglickém stylu, muzeum mlynářství, rybník, jez, park s altánkem, minizoo nebo bylinkovou zahrádku. Kromě originality celého areálu se Mlýn pyšní výtečnou restaurací s gastronomií na opravdu světové úrovni. 

Šéfkuchař Petr Žurek a jeho tým používá v kuchyni pečlivě vybrané lokální suroviny. Pokrmy jsou ochucovány a zdobeny bylinkami z vlastní zahrádky. Každý týden připravují nové menu a hosté tak mají možnost zkoušet stále nové chutě, v nichž se snoubí poctivost české kuchyně a nápaditost moderní gastronomie. 

Ve Mlýně se pravidelně pořádají různé gurmánské události, kdy jsou nabízeny speciální degustační, tematické či sezónní menu. Oblíbené jsou pak každoroční akce, kdy je do Mlýna pozván některý z vyhlášených šéfkuchařů, aby zde uvařil hostům své speciality, což je pro všechny přítomné nezapomenutelným kulinářským zážitkem. 

Prožijte ve Mlýně pohádkovou svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, konferenci či workshop. Areál nabízí možnosti ubytování v luxusním penzionu zařízeném ve venkovském stylu či prvorepublikových apartmánech. Ať už sem tedy zavítáte na některou z pravidelně pořádaných událostí, či kdykoli jindy, máte se dozajista na co těšit!

Zobrazit více
  • +3

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace