Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Mlýn vodníka Slámy - restaurace U Mlynáře

Mlýn vodníka Slámy se nachází uprostřed malebné krajiny, leží na ostrově, který se rozkládá mezi břehy řeky Opavy a mlýnským náhonem. V okolí nenajdete místo s takovým množstvím pozitivní energie. Areál je ideálním místem k relaxaci – najdete zde konírnu postavenou v tradičním anglickém stylu, muzeum mlynářství, rybník, jez, park s altánkem, minizoo nebo bylinkovou zahrádku. Kromě originality celého areálu se Mlýn pyšní výtečnou restaurací s gastronomií na opravdu světové úrovni. 

Šéfkuchař Petr Žurek a jeho tým používá v kuchyni pečlivě vybrané lokální suroviny. Pokrmy jsou ochucovány a zdobeny bylinkami z vlastní zahrádky. Každý týden připravují nové menu a hosté tak mají možnost zkoušet stále nové chutě, v nichž se snoubí poctivost české kuchyně a nápaditost moderní gastronomie. 

Ve Mlýně se pravidelně pořádají různé gurmánské události, kdy jsou nabízeny speciální degustační, tematické či sezónní menu. Oblíbené jsou pak každoroční akce, kdy je do Mlýna pozván některý z vyhlášených šéfkuchařů, aby zde uvařil hostům své speciality, což je pro všechny přítomné nezapomenutelným kulinářským zážitkem. 

Prožijte ve Mlýně pohádkovou svatbu, rodinnou oslavu, firemní večírek, konferenci či workshop. Areál nabízí možnosti ubytování v luxusním penzionu zařízeném ve venkovském stylu či prvorepublikových apartmánech. Ať už sem tedy zavítáte na některou z pravidelně pořádaných událostí, či kdykoli jindy, máte se dozajista na co těšit!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoznačně nejlepší restaurace v Moravskoslezském kraji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoznačně nejlepší restaurace minimalně na Moravě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO