Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 51x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mlýn 62

Restaurace s příjemným posezením a tradiční českou kuchyní. V nabídce naleznete nabídku vegetariánských i dětských jídel. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace bylo velmi příjemné, personál byl ochotný a neměl s žádným z našich požadavků problém. Jídlo bylo velmi chutné a ceny velmi příznivé. Byly jsme velice příjemně překvapeni, vzhledem k tomu, že v dalekém okolí a to ani v Liberci nic slušného není. Rozhodně se sem budeme vracet a můžeme jen doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Moc příjemná a ochotná obsluha. Prostředí též skvělé. Ač jsme měli rezervaci dovnitř, rádi nás posadili na zahrádku. Rezervace přes Restu proběhla bez problému jako vždy. Jídlo výborné, velké porce za skvělou cenu. Opravdu doporučujeme:-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace na cestě na Frýdlant, o které jsem neměl tušení. Venkovní terasa je parádní, ještě obzvlášť když svítí slunce. Objednávali jsme z poledního menu, vybrali jsme dvě jídla a obě byla dobrá. Obsluha byla milá a pozorná, jídlo bylo do 15min. Doporučuju.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO