Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mlsnej Kocour

Přehled hodnocení
78% celkově
60% personál
90% prostředí
76% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Vše super až na arogantní obsluhu. tipuji že to byla šéfová v té hospodě.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Kdybych měla vybírat restauraci do které si půjdu sednout v pátek či v sobotu, tato restaurace rozhodně NE! Slečna servírka byla nejvíce "příjemná" obsluha za poslední rok. Evidentně toho měla po krk a dala to sežrat všem. Po arogantní chování, až po trapné odsekávání a xichtům za to, že se člověk dovolí zeptat nad něco nad rámec jejich lístku, ať nápojového ani ne na A5 a jídelního když mají jen kečup nebo hořčici. Za mě určitě toto chování do restaurace nepatří. Na otázku, zda bylo s jídlem vše v pořádku se diví když řekneme NE a pak se brání, že ona za to nemůže a cože jsme si vůbec dovolily odpovědět. Pak se člověk bojí objednat si další pivo, když vidíme jak jsme se ji evidentně dotkly. Zase takový pajzl to není, aby člověk čekal takhle hroznou obsluhu. Krásnou terasu kazí smrad uvnitř restaurace a otřesná paní která si zároveň hraje hrajesvým chováním na to, že je paní majitelka a může se chovat jak se jí zlíbí, ale vlastně nemůže nic udělat z hnusnejma kroketama skoro za 50,- nebo spálenýma cibulovýma kroužkama. Za mě teda rozhodně NE!
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Servírka která ignoruje hosty a nechá je sedět na suchu opravdu není dobrá vizitka podniku. Jídlo nehodnotím, rozhodli jsme se raději nejíst, kdo ví jak dlouho bychom čekali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ptal jsem se, jestli je Kocour pšeničný (minule jsem tu měl lahvového). Prý ano, tak že si ho dám. Ale přišel obyč točený... Asi je něco pravdy na tom, že obsluha restaurací neví, co to je.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
První dojem na restauraci nebyl špatný, po chvíli se ale vše změnilo. Obsluha byla více než špatná. Spíše mi přišlo, že je tam z donucení. Dále jsme si objednali jídlo, na kterém nešlonic zkazit, no vlastně šlo jak jsem se později přesvědčil. Proto dávám této restauraci takovéhle hodnocení. PS: Změňte si jídelní lístek! Je nepřehledný!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nedá se platit kartou. Prošel.jsem dovnitř a bylo to smrdet prepalenym tukem. Jídlo jsem si ani nedával.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO