Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 57 %      hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mlsnej Kocour

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Krasna terasa v centru Liberce...bohuzel timto veskere pozitivni hodnoceni konci. Tragicka obsluha,nezajem,ignorance.Jediny zajem se objevil pri placeni uctu.Neberou karty ani stravenky. Pokud muzete,nechodte sem!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mlsnej Kocour nabízí chutné hotovky přímo na náměstí Míru za rozumnou cenu. Pivo mají moc dobré a obsluha je pohodová - doporučuji na oběd i na pracovní schůzku
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré pivo, jídlo nemohu hodnotit.
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Vše super až na arogantní obsluhu. tipuji že to byla šéfová v té hospodě.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Kdybych měla vybírat restauraci do které si půjdu sednout v pátek či v sobotu, tato restaurace rozhodně NE! Slečna servírka byla nejvíce "příjemná" obsluha za poslední rok. Evidentně toho měla po krk a dala to sežrat všem. Po arogantní chování, až po trapné odsekávání a xichtům za to, že se člověk dovolí zeptat nad něco nad rámec jejich lístku, ať nápojového ani ne na A5 a jídelního když mají jen kečup nebo hořčici. Za mě určitě toto chování do restaurace nepatří. Na otázku, zda bylo s jídlem vše v pořádku se diví když řekneme NE a pak se brání, že ona za to nemůže a cože jsme si vůbec dovolily odpovědět. Pak se člověk bojí objednat si další pivo, když vidíme jak jsme se ji evidentně dotkly. Zase takový pajzl to není, aby člověk čekal takhle hroznou obsluhu. Krásnou terasu kazí smrad uvnitř restaurace a otřesná paní která si zároveň hraje hrajesvým chováním na to, že je paní majitelka a může se chovat jak se jí zlíbí, ale vlastně nemůže nic udělat z hnusnejma kroketama skoro za 50,- nebo spálenýma cibulovýma kroužkama. Za mě teda rozhodně NE!
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Servírka která ignoruje hosty a nechá je sedět na suchu opravdu není dobrá vizitka podniku. Jídlo nehodnotím, rozhodli jsme se raději nejíst, kdo ví jak dlouho bychom čekali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ptal jsem se, jestli je Kocour pšeničný (minule jsem tu měl lahvového). Prý ano, tak že si ho dám. Ale přišel obyč točený... Asi je něco pravdy na tom, že obsluha restaurací neví, co to je.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO