6 fotek

Restaurace Mlsnej Kocour

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Mlsnej Kocour

Restaurace s tradiční českou kuchyní, která se nachází v centru Liberce. Možnost uspořádání večírků, oslav, či firemního a posezení. Posedět můžete i na venkovní terásce s krásným výhledem na Ještěd.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Pořádali jsme firemní akci a volba padla na tuto restauraci. Přišlo nás cca 20. Už při příchodu se paní servírka nechovala zrovna nejpřívětivěji, možná nás to mělo odradit. Měli jsme rezervaci, ale nepřišli jsme všichni najednou, obrovský problém, co si to dovolujeme! Kolega si vzal pivo do kuřárny, sjela ho jak malýho kluka (ano, je tam zákaz, ale lze to říct i slušně). Objednané jídlo nic moc, při každé objednávce se tvářila nepříjemně, vrcholem bylo rozlévané víno notně naředěné vodou. Na výtku, že jsme si neobjednali střik s námi půl hodiny dost nepříjemným hlasem diskutovala, že jsme si měli dát víno v láhvi, omluva žádná. Po hodině jsme začali obvolávat jiné restaurace a za dalších 20 minut jsme odešli dát vydělat někomu jinému. Za mě už NIKDY!! Nechápu, jak s takovouto obsluhou, na kterou si tady lidé stěžují už několik let, může tato restaurace fungovat.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace