Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Mlsnej Kocour

Restaurace s tradiční českou kuchyní, která se nachází v centru Liberce. Možnost uspořádání večírků, oslav, či firemního a posezení. Posedět můžete i na venkovní terásce s krásným výhledem na Ještěd.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Při příchodu do restaurace jsme trochu zalekli paní servírky, která nevypadala moc nadšeně, že nás v restauraci vidí. Ovšem po celou naší návštěvu se o nás starala pěkně. Po přečtení recenzí jsme se po objednání jídla báli, co nám donesou. Ovšem zase jsme se spletli. Jídlo bylo rychle na stole a dobré. Měli jsme grilovanou krkovici, játra na roštu smažený sýr a vepřovou panenku s nivovou omáčkou. Vše bylo velmi dobré.

Dafik
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Pořádali jsme firemní akci a volba padla na tuto restauraci. Přišlo nás cca 20. Už při příchodu se paní servírka nechovala zrovna nejpřívětivěji, možná nás to mělo odradit. Měli jsme rezervaci, ale nepřišli jsme všichni najednou, obrovský problém, co si to dovolujeme! Kolega si vzal pivo do kuřárny, sjela ho jak malýho kluka (ano, je tam zákaz, ale lze to říct i slušně). Objednané jídlo nic moc, při každé objednávce se tvářila nepříjemně, vrcholem bylo rozlévané víno notně naředěné vodou. Na výtku, že jsme si neobjednali střik s námi půl hodiny dost nepříjemným hlasem diskutovala, že jsme si měli dát víno v láhvi, omluva žádná. Po hodině jsme začali obvolávat jiné restaurace a za dalších 20 minut jsme odešli dát vydělat někomu jinému. Za mě už NIKDY!! Nechápu, jak s takovouto obsluhou, na kterou si tady lidé stěžují už několik let, může tato restaurace fungovat.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Jídlo dobré. Obsluha útočná. Ještě že jen slovně. Prostředí krásné. Jídla česká. Platit lze jen hotově a neberou stravenky. Jak neobvyklé.

Kominek
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno