Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mlsná Sofie

Našli jste TEX-MEX restauraci Mlsná Sofie, kde vám splníme vaše gastronomcká přání a poznáte nové chutě a jídla americko-mexické kuchyně, která nabízí neopakovatelné a rozmanité chutě a vůně. Objevte skvělé Fajitas, pikantní Quesadillu s papričkami jalapeňos nebo Enchiladas připravené z prvotřídních surovin. Mimo tyto pochoutky nabízíme vyníkající uzené klobásky a uzené masa a sýry čistě naší domácí výroby uzené v naší udírně studeným kouřem bukovým dřevem podle staré rodinné receptury, kdy jsou masa a klobásy naložené v láku více jak 10 dnů. Nejvyšším kulinářským zážitkem jsou marinovaná Kachní prsa uzená za studena více jak 8 hodin, která dnes nabízíme místo uzeného lososa - toho koupíte v každém krámě. Saloon Pokud přijdete jen tak na pivečko, posedět s kamarády a odpočinout si, máme pro vás připravenu v našem saloonu zábavu: šipky, jukebox nebo velkoplošnou televizi, kde můžete v klidu fandit svým oblíbeným sportovcům nebo klubům, nebo si udělat pořádnou párty a samy si točit pivko. K tomu si můžete objednat jakoukoliv oblíbenou značku piva, které vám dovezeme a uděláme vám příjemnou cenu... protože si ho budete točit z pípy v saloonu samy. Domácí atmosféra Jsme rodinný podnik, který si zakládá především na kvaliním jídle a samozřejmě nápojích a přátelským přístupem k hostům. Chceme, aby jste se vždy u nás cítili příjemně i když přijdete poprvé. Když ochutnáte cokoliv výtečného z naší kuchyně, budete si tyto chutě pamatovat ještě velmi dlouho.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO