Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotografií

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

YOSHIE RÁMEN V MIYABI !

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Detail akce

  • Platnost:
  • 13. 4. - 18. 4. 2021
  • Cena:
  • 220 Kč porce
  • Místo:
  • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Do nabídky na konec tohoto týdne jsme tradičně připravili oblíbený rámen podle receptu paní Yoshie Oshima z Kyota. Ta před 25 lety, kdy se v Praze podepisovala partnerská smlouva mezi městy Praha a Kyoto, přijela s delegací pana starosty jako majitelka malé rámen restaurace a její předsevzetí bylo připravit pro Pražany 100 porcí svých nudlových polévek. Zázemí ji poskytla Miyabi. Poprvé jsme v Miyabi vařili ve velkých hrncích velikánské kosti a tvarovali taštičky gyouza. Začalo přátelství, které stále trvá. Do Kyota jsme vyslali kuchaře, naučili se postupy a na počest paní Yoshie každoročně kolem 15. dubna rámen v Miyabi připravujeme. Chceme tím i připomenout, že Pražané a Kyoťané mají k sobě blízko. Paní Yoshie je nyní 80 let a svou restauraci v Kyotu před několika lety uzavřela, ale tím víc je šťastná, že její poslání šířit skvělé rámen s vitamínem Láska (Ai) pokračuje v Praze v Miyabi.

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba