Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Yosenabe

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 6. 2. - 28. 2. 2021
   18. 2. - 14. 3. 2021
  • Cena:
  • 230 Kč /menu
  • Místo:
  • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Hostina pro jednoho nebo pro celou rodinu

Nabe je jídlo, které se v Japonsku jí z jednoho hrnce - nabe. Hrnec se postaví doprostřed stolu a hoří pod ním plamen. Jsou v něm základní suroviny a další syrové dobroty jsou úhledně rozložené na velkém talíři. Každý si z něj vezme to, co bude chtít jíst a opatrně vkládá do hrnce. Je to jídlo, které si můžete vychutnat s rodinou, ale i samostatně.

My vám v Miyabi tuto hostinu na víkend připravíme.

Naše Yosenabe je severský typ nabe z ostrova Hokkaido. Je to vývar ze škeblí a kombu. Jeho chuť umocní shiitake, čínské zelí, pórek, pak choi, jarní cibulka, renkon, tofu a hlavně miso. Vše vám zavakuujeme – do samostatného pytlíčku i uvařenou rýži - a vy už jen budete vkládat do hrnce. Níže máte jednoduchý návod. Více o nabe si můžete přečíst na našem blogu Nabemono.

Od soboty na našem e-shopu v sekci Mimořádná nabídka.

Návod na jednoduchou přípravu najdete zde: https://www.miyabi.cz/akce/akce-na-vikend-6-7-2-yosenabe/


Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno