Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

11 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.

VÁNOČNÍ VEČÍRKY V JAPONSKÉM STYLU

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 22. 11. - 21. 12. 2019
  • Místo:
  • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)
Rezervovat na akci

Popis akce

Miyabi nabízí Vašim kolegům a firemním partnerům autentické japonské prostředí plné harmonie dobrých jídel, krásného servisu a květinových aranžérií. Miyabi povzbudí k radosti a přátelství. Můžete u nás také na jediném místě v Praze ochutnat točené japonské pivo Asahi Super Dry

Lze rezervovat jak samostatné místnosti tatami, tak část restaurace nebo celý podnik. Můžeme po dohodě připravit doprovodný hudební program, malou výstavu anebo vyprávění o Japonsku. 

Pohoštění si můžete vybrat ve stylu tabehodai aneb „snězte suši kolik chcete“, při kterém budou naši kuchaři připravovat suši přímo před Vámi.

Cena za osobu: od 1 200 Kč

Počet osob: 20-35


Pro menší společnosti jsme připravili menu, kde hosté mohou ochutnat smažené, vařené a grilované chody i jiné dobroty japonské gastronomie. Samozřejmě že nebude chybět suši včetně našeho Miyabi originálního tuňáka marinovaného v černém pivu. Japonská kuchyně spolu s francouzskou jsou jako jediné dvě již několik let přidány organizací UNESCO na světový seznam nemateriálního kulturního dědictví.

Cena za osobu: od 1 250 Kč

Počet osob: min 6


Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba