Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Oden take away premiéra

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 4. 1. - 31. 1. 2021
  • Cena:
  • 220 Kč /na osobu
  • Místo:
  • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Připravili jsme pro vás oden take away!

Oden je báječné zimní jídlo, které vás zařeje. Je to velká dashi polévka plná rozmanitých dobrot, okořeněná hořčicí karashi.


A máme pro vás hned 2 varianty:

Oden s rybou - s rybím knedlíčkem, sepiovými kroužky, konnyaku, daikonem, mochi v aburaage, tofu knedlíčkem s hijiki řasami a gobo, tofu age, satoimo a kombu. 220 Kč


Oden vege - s tofu knedlíčkem s hijiki řasami a gobo, shiitake, mochi v aburaage, konnyaku, daikonem, tofu age, satoimo a kombu. 220 Kč


Můžete si oden koupit i jako jídlo s delší trvanlivostí, stejně jako obenta na našem eshopu. Spolehlivě v lednici vydrží třeba pět dní.


A pokud se chcete o odenu dozvědět více, přečtěte si článek na našem blogu.Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba