Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Novoroční nabídka

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 11. 1. - 15. 1. 2021
    • Místo:
    • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Nový rok začal a my jsme pro vás, stejně jako v Japonsku, nachystali jídla pro novoroční hostinu. Pokud jste milovníci japonské kuchyně, zpestřete si první dny nadcházejícího roku tradičními pochoutkami v duchu osechi ryouri.

V Novoročním obentu a Deluxe Osechi Ryouri ochutnáte až čtrnáct různých dobrot jako vařenou chobotničku, pečené krevety, tuňáka v kombu, kachní prsíčka a samozřejmě datemaki, kuromame, kouhaku namasu a ještě mnohem více. 

Náš Novoroční Sushi Awase set je zkrášlen rolkou Orange maki a nigirizushi, které jsou Miyabi chloubou - Praha nigiri s tuňákem marinovaným v černém pivu. 


Novoroční nabídku naleznete na našem eshopu: 

https://www.miyabi.cz/kategorie-produktu/mimoradna-nabidka/


Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba