Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Curry rámen

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Podrobnosti o akci

    • Platnost:
    • 28. 11. - 4. 12. 2020
    • Místo:
    • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Curry rámen je typ rámenu, který se v Japonsku rozšířil až v minulém století. Stal se rychle velmi populární. Do té doby bylo curry v Japonsku populární, ale podávalo se většinou k rýži. Curry se dnes dává i do polévky ke klasickým japonským nudlím udon. Ve světě se ujaly i různé variace curry ramen bez masového vývaru. Do různých zeleninových vývarů nebo vývarů z řasy kombu a hub shiitake, kuchaři přidávají kokosové mléko a suroviny, které se hojně používají v Thajsku a jiných Asijských zemích. Do podzimní verze Curry ramen se náramně hodí například dýně nebo brokolice a do bezmasého curry rámen se hodí mořské řasy.


Curry rámen | 220 Kč

rámen nudle, vepřová krkovička chashu, Hokkaidó dýně, brokolice a vajíčko v poctivém masovém vývaru s curry kořením


vege Curry rámen | 190 Kč

rámen nudle, tófu, Hokkaidó dýně, brokolice a wakame v poctivém vývaru z kombu a shiitake s curry zahuštěním a kokosovým mlékem


Objednávejte na webu onemenu.cz/menu/Miyabi, na emailu nabidka@miyabi.cz nebo na telefonu 296 233 102

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba