Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

11 fotek

Online rezervace

Restaurace přijímá rezervace přes portál Restu.

Rezervovat stůl V této restauraci lze použít Restu voucher.

Atraktivní novinka Sushi Kit na přípravu domácích Temaki sushi

Akce byla ukončena

Je nám líto, tato akce byla již ukončena.
Všechny akce

Podrobnosti o akci

  • Platnost:
  • 18. 2. - 28. 2. 2021
  • Cena:
  • 1 400 Kč /za 4 osoby
  • Místo:
  • Miyabi restaurant (Navrátilova 664/10, Praha)

Popis akce

Nachystáme vám kompletní balíček pro 4 osoby na jednoduchou domácí přípravu sushi Temaki. Jak na to, vám řekneme v návodu, který obdržíte společně s balíčkem. Veškeré ingredience budete mít pečlivě zavakuované, jen si je vyndáte na talířky a party může začít. Bude to zábava, uvidíte!

Nama Sushi Kit 

1kg uvařené ochucené sushi rýže, 26 plátků nastříhaných nori, 100g sashimi tuňák, 100g sashimi losos, 100g sashimi máslová ryba, 100g takuan ředkev, 100g okurka, 100g mrkev - vše nakrájené na proužky, ochucený zázvor gari, wasabi, sojová omáčka

Han Sushi Kit

500g rýže v sypkém stavu a octový lák s receptem jak vše připravit, 26 plátků nastříhaných nori, 100g sashimi tuňák, 100g sashimi losos, 100g sashimi máslová ryba, 100g takuan ředkev, 100g okurka, 100g mrkev - vše nakrájené na proužky, ochucený zázvor gari, wasabi, sojová omáčka

Sushi Kit najdete na našem e-shopu.

Fotografie

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno