Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

MITROVSKI Restaurant

Přehled hodnocení
81% celkově
89% personál
76% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 6x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace příliš nenaplnila má očekávání, obsluha sice příjemná, nicméně prostředí spíše průměrné, venkovní posezení nevkusně řešené. Jídlo se cenově řadí do vyššího průměru, nicméně dle mé zkušenosti tomu neodpovídalo. Panenka byla překvapivě tuhá, žampionového ragú bylo nedostatek, fazolky jako příloha ok. Polévky opět průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení na kryté terase, milá obsluha a jídlo na úrovni. Denní menu obsahovalo bohatou nabídku a na doporučení jsme vybrali parmezánové řízečky z vepřové panenky. Vynikající.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná obsluha! Vynikající zelná polévka bez lepku, dobré café latté i pivo. Ocenili bychom větší WC s přebalovacím pultem,což ale asi není prostorově možné a nekuřáckou zahrádku.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restaurant Mitrovski odvozuje svůj název od sousedního letohrádku, který se nachází coby kamenem dohodil od hlavní brány brněnského Výstaviště. Moderní světlý interiér v pastelových zelenkavých tónech dýchá vzdušností a jednoduchostí. Čelní oblouková stěna je tvořena francouzskými okny, která koukají do zastřešené zimní zahrady. Na stěnách je pár nevýrazných grafik, což dává prostor sytě rudým tulipánům, tvořícím výzdobu baru. Obsluha je velice milá, sympatická a ochotná. Její přístup je natolik bezprostřední a noblesní, že jí odpouštím i otevírání láhve vína u baru namísto u mého stolu. Stejně uvolněně a s úsměvem překrývá i díry v jídelním lístku, když se mi při objednávce několikrát podaří trefit do takového jídla, pro něž se v kuchyni nedostává nějaká ta ingredience. Za víno večera volím oceněné Chardonnay 2011 z vinařství Kolby. Nádhernou barvu, příjemnou vůni a velice živou a harmonickou chuť malinko potápí nedostatečné vychlazení vína při servírování. V průběhu večera tento handicap napraví chladící nádoba, ale je opravdu škoda, že správná teplota tady nebyla od samého začátku. Menu otevírá lososové carpaccio se špenátem a parmezánem. Klasická decentní úprava, výborně fungující spojení lososa se špenátem a parmezánem dávají dohromady přesně to, co od předkrmu očekávám: připraví, navnadí, ale nezasytí. Posledně jmenovaného úkolu se ujímá až hovězí bavette steak s pepřovou omáčkou a bramborovými dolary. Byl mi doporučen a já jsem rád, že jsem souhlasil. Jedná se totiž o malý zázrak. Na první pohled vypadá nenápadně, ale jakmile přistane první sousto v ústech už se od něj nedá odtrhnout, dokud není talíř dočista vylízaný. Maso je dokonale připravené a ochucené, omáčka nezapomenutelná, brambory opečené tak akorát. Dohromady je to zážitek z nadpozemských sfér. Následující mrkvový dort zůstává sice nohama na zemi, to ale neznamená, že by se s ním nedalo vznášet v oblacích. Nadýchaná, lahodná pohádka, která krásně zklidňuje a ukolébává. Když se k tomu přidá ještě výborné espresso lungo z pražírny Pavin Caffé a sametový 20letý výběrový rum Plantation, začínám v duchu splétat slova jako nirvána a neskutečno. Restaurant Mitrovski je příjemným místem s fantastickou kuchyní a já za sebe mohu každému jedině doporučit jeho návštěvu.
MITROVSKI Restaurant MITROVSKI Restaurant MITROVSKI Restaurant MITROVSKI Restaurant
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva těsně po velkých vedrech a přesto velmi příjemně. Konfitovaná kachna se šouletem byla skvělá. Výborné pivo - budějovický Pardál.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Škoda, že v této restauraci se pořád mění menu. Chtěla jsem si dát to co minule, ale už to nebylo na lístku. I zapečené cannelloni s brokolicí byly velmi dobré. A ještě mají točené nealko pivo, což je super.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO