Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 85x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Mistral Café

Restaurace se nachází v historickém středu Prahy. Nabízí jednoduchý, kvalitní a pohodlný interiér s jemnou atmosférou. Světlý a vzdušný uliční prostor vede k zadní útulné místnosti, ze které jsou krásné průhledy do klidného dvora. Malé květináče s bylinkami na každém stole dotvářejí atmosféru venkovního posezení na zahrádce za zdí starého domku. V restauraci připravují tradiční pokrmy české kuchyně i zajímavé mezinárodní recepty. Vše s důrazem na kvalitní čerstvé suroviny a bylinky z vlastní zahrádky. Prostory restaurace jsou vhodné na setkání, obědy i pro děti. Hosté mají k dispozici denní tisk a časopisy, WiFi připojení.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá lokace, hned na metru a v centru. Káva poněkud kyselejší, pokud je v nazvu cafe, očekával bych lepší,ale to je problém v Praze, resp. ČR obecně. Zadní prostory, kde jsme nebyli, mohli mít ještě lepší jak pěkné. Zaslouží si další zkoumání. Využili jsme jako odpolední meeting point, takže gastronomie zůstala asi více na příště.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO