Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Miss Saigon Restaurant & Sushi Bar

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jídlo v této restauraci mi moc chutnalo a navíc bylo za příjemnou cenu. Výběr je dostatečně široký. Obsluha byla na můj vkus trošku laxní, takže za to strhávám body dolů. Dále pak za čistotu toalet, to byla katastrofa...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, jedna báseň. Obsluha milá a všímavá. V restauraci bylo trošku chladno. Nicméně jedna z lepších restaurací, které jsme navštívily. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Miss Saigon chodíme poměrně často. Jídlo bylo vždy rychle udělané, avšak dnes jsme na něj čekali vážně dlouho a v zadní části restaurace byla zima i přes vyhřívání (topení bylo studené).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy perfektní jarní závitky se skvělou omáčkou hoisin.. to se prostě nepřejí. Vše čerstvé a chutné. Jako druhý chod jsme zvolili nudle a opět velká spokojenost. Rychlá obsluha, skvělé jídlo a lokalita kousek od náplavky, co víc si přát :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Plus této restaurace vidím spíše v poloze, ceně, rychlosti.. Co se jídla samotného týče, ničím se nevymyká jiným viet restauracím, i když tady je jídelníček pestřejší (obsahuje i čínská jídla, dokonce i sushi). Jídla z obědového menu jsou trošku menší (plus). V rámci testování bylo vyzkoušeno i Bum bo nam bo :) - nenadchlo, neurazilo.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla skutečně pokorná a milá, nezvyk. Zaslechl jsem o výborném PHOBO a skutečně vám zde připraví zážitek. Bylinky, výhonky, chilli, citron a mátu vám přinesou na extra talíři aby jste si polévku dochutil sám. Výborný nápad.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pho bo polévka byla výborná, k dochucení jsem měl k dispozici kromě klasického citronu a chilli papriček i naložený česnek. Obsluha byla rychlá a milá! Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Za mne nejlepsi Cina, menu je torsku drazsi nez bejva v podobnym podnicich, ale nastesti je tento narust ceny vyvazen o poznani kvalitnejsi stravou. Jidlo fakt super a rad si odtud i objednavam donasku
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO