Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Miss Saigon Restaurant & Sushi Bar

Přehled hodnocení
80% celkově
71% personál
74% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 7x
3 2x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, jedna báseň. Obsluha milá a všímavá. V restauraci bylo trošku chladno. Nicméně jedna z lepších restaurací, které jsme navštívily. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Miss Saigon chodíme poměrně často. Jídlo bylo vždy rychle udělané, avšak dnes jsme na něj čekali vážně dlouho a v zadní části restaurace byla zima i přes vyhřívání (topení bylo studené).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy perfektní jarní závitky se skvělou omáčkou hoisin.. to se prostě nepřejí. Vše čerstvé a chutné. Jako druhý chod jsme zvolili nudle a opět velká spokojenost. Rychlá obsluha, skvělé jídlo a lokalita kousek od náplavky, co víc si přát :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Plus této restaurace vidím spíše v poloze, ceně, rychlosti.. Co se jídla samotného týče, ničím se nevymyká jiným viet restauracím, i když tady je jídelníček pestřejší (obsahuje i čínská jídla, dokonce i sushi). Jídla z obědového menu jsou trošku menší (plus). V rámci testování bylo vyzkoušeno i Bum bo nam bo :) - nenadchlo, neurazilo.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Obsluha byla skutečně pokorná a milá, nezvyk. Zaslechl jsem o výborném PHOBO a skutečně vám zde připraví zážitek. Bylinky, výhonky, chilli, citron a mátu vám přinesou na extra talíři aby jste si polévku dochutil sám. Výborný nápad.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pho bo polévka byla výborná, k dochucení jsem měl k dispozici kromě klasického citronu a chilli papriček i naložený česnek. Obsluha byla rychlá a milá! Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Za mne nejlepsi Cina, menu je torsku drazsi nez bejva v podobnym podnicich, ale nastesti je tento narust ceny vyvazen o poznani kvalitnejsi stravou. Jidlo fakt super a rad si odtud i objednavam donasku
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Perfektni rýžové nudle s krevetami nám udělali radost. sushi bez výhrad. Mohu jen doporučit na večeři pi práci.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO