Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Miss Saigon Restaurant & Sushi Bar

Miss Saigon Restaurant & Sushi Bar nabízí speciální a originální výběr jídel z východní Asie, který se skládá zejména z vietnamské kuchyně. Můžete si také pochutnat speciality japonské kuchyně u našeho Sushi Baru. Samozřejmostí v restauraci je také vegetariánské menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Jídlo v této restauraci mi moc chutnalo a navíc bylo za příjemnou cenu. Výběr je dostatečně široký. Obsluha byla na můj vkus trošku laxní, takže za to strhávám body dolů. Dále pak za čistotu toalet, to byla katastrofa...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, jedna báseň. Obsluha milá a všímavá. V restauraci bylo trošku chladno. Nicméně jedna z lepších restaurací, které jsme navštívily. Určitě doporučuji.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do Miss Saigon chodíme poměrně často. Jídlo bylo vždy rychle udělané, avšak dnes jsme na něj čekali vážně dlouho a v zadní části restaurace byla zima i přes vyhřívání (topení bylo studené).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO