Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 68x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mirellie

Restaurace Mirellie nabízí originální, lehká a svěží jídla, připravovaná z masa domácího chovu řeznictví Mašek. Restaurace nabízející středomořské speciality, které si můžete vychutnat ve stylovém prostředí. Denně pro Vás připravují domácí těstoviny a čerstvé mořské plody jsou zárukou nezapomenutelného zážitku. Ke kuchyni patří vynikající víno, kterým můžete zdejší pochoutky zapít.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Mirellie Restaurace Mirellie
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Moc hezká a příjemná restaurace. Přátelská obsluha a na svojí úroveň dobré ceny. Pokud bych byl blíže, byla by to pro mne volba č.1 i na polední menu. I za cenu vyšší ceny :) Jídlo bylo připraveno velmi rychle, což může být ale i tím, že jjsme byli na večeři v 6 večer. Lehce bych zapracoval na dosolení, ale to je asi velmi individuální. Určitě tuto restauraci doporučuju a rád se i vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemný výsledný poměr cena - kvalita jídel a obsluhy. Příjemné překvapení u restaurace, která je trochu stranou a možná právě proto je tak výjimečná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO