Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Mio Gusto

Menší restaurace s moderní mezinárodní kuchyní a rodinnou atmosférou. Nabídka jídel ze stálého lístku doplňovaná o denní speciality. Možnost bezlepkové pizzy a pasty. Útulné prostředí restaurace, přátelská obsluha, pečlivě vybraná vína z předních světových vinných oblastí, dva druhy kávy na mlýnku.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 5

Chtěl bych vyzdvihnout slečnu či pani, která se o nás v pátek 28.9.2018 starala. Její přístup k zákazníkům by měl být vyznamenán a přednášen na všech hotelových školách. Velké díky za přístup i za jednání v situaci, kdy nebylo ještě otevřeno, za postoj i empatii vloženou do celého procesu. Je krásné vidět, ze v dnešní uspechane době ještě někdo nezapomněl na přístup k zákazníkovi a děla svou práci s chuti ! Jídlo naprosto dokonale stejně tak jako velmi utulne a do detailu zpracované prostředí. Určitě se sem vrátíme

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba