Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Minipivovar Příšov

Minipivovar Příšov zve k příjemnému posezení­ do malebné české, venkovské hospůdky s vlastním minipivovarem. Restaurace je provozována od roku 2003. V roce 2014 přišlo rozhodnutí majitelů objekt rozsáhle rekonstruovat a z původních pokojů v horním patře se vybudovala druhá “vzdušnější” část restaurace s kapacitou 90 míst a samostatným barem. Restaurace je velice oblíbená pro pořádání svateb a firemních večírků. Restaurace disponuje interiérem pro cca 120 hostů, v letních měsících v separátní zahradní restauraci s vlastním barem a sociálním zařízením pro cca 100 hostů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace, je spíše venkovská hospoda. Dřevěné lavice i stoly, za zády hoří krb. Místo příjemné, přesto svou minulost nezapře. Jídlo jedlé. Je však znát, že kuchař je z velké části ohřívačem a zastáncem "moderní" průmyslové kuchyně. Tank s vlastním pivem, je spíše velkým přínosem, pro místní štamgasty, kteří podnik hojně navštěvují. Jako přespolní, jsme si připadali trochu, jako cizáci. Vyzkoušejte však tuto restauraci v létě. Tedy hlavně jejich letní terasu a grilované speciality. Budete nadšení, včetně nesčetných zástupů cyklistů a ostatních "poutníků".
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO