7 fotek

Restaurace Minipivovar Příšov

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Minipivovar Příšov

Minipivovar Příšov zve k příjemnému posezení­ do malebné české, venkovské hospůdky s vlastním minipivovarem. Restaurace je provozována od roku 2003. V roce 2014 přišlo rozhodnutí majitelů objekt rozsáhle rekonstruovat a z původních pokojů v horním patře se vybudovala druhá “vzdušnější” část restaurace s kapacitou 90 míst a samostatným barem. Restaurace je velice oblíbená pro pořádání svateb a firemních večírků. Restaurace disponuje interiérem pro cca 120 hostů, v letních měsících v separátní zahradní restauraci s vlastním barem a sociálním zařízením pro cca 100 hostů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Tato restaurace, je spíše venkovská hospoda. Dřevěné lavice i stoly, za zády hoří krb. Místo příjemné, přesto svou minulost nezapře. Jídlo jedlé. Je však znát, že kuchař je z velké části ohřívačem a zastáncem "moderní" průmyslové kuchyně. Tank s vlastním pivem, je spíše velkým přínosem, pro místní štamgasty, kteří podnik hojně navštěvují. Jako přespolní, jsme si připadali trochu, jako cizáci. Vyzkoušejte však tuto restauraci v létě. Tedy hlavně jejich letní terasu a grilované speciality. Budete nadšení, včetně nesčetných zástupů cyklistů a ostatních "poutníků".

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace