Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Minipivovar Příšov

Minipivovar Příšov zve k příjemnému posezení­ do malebné české, venkovské hospůdky s vlastním minipivovarem.
Restaurace je provozována od roku 2003. V roce 2014 přišlo rozhodnutí majitelů objekt rozsáhle rekonstruovat a z původních pokojů v horním patře se vybudovala druhá “vzdušnější” část restaurace s kapacitou 90 míst a samostatným barem. Restaurace je velice oblíbená pro pořádání svateb a firemních večírků. Restaurace disponuje interiérem pro cca 120 hostů, v letních měsících v separátní zahradní restauraci s vlastním barem a sociálním zařízením pro cca 100 hostů.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Zlepšení kuchyne... Vývar je vývar, jídlo vyborne. Obsluha mila a ochotna.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tato restaurace, je spíše venkovská hospoda. Dřevěné lavice i stoly, za zády hoří krb. Místo příjemné, přesto svou minulost nezapře. Jídlo jedlé. Je však znát, že kuchař je z velké části ohřívačem a zastáncem "moderní" průmyslové kuchyně. Tank s vlastním pivem, je spíše velkým přínosem, pro místní štamgasty, kteří podnik hojně navštěvují. Jako přespolní, jsme si připadali trochu, jako cizáci. Vyzkoušejte však tuto restauraci v létě. Tedy hlavně jejich letní terasu a grilované speciality. Budete nadšení, včetně nesčetných zástupů cyklistů a ostatních "poutníků".

Radimba
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba