Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Minipivovar Labuť

Minipivovar Labuť vaří poctivé české pivo z ryze přírodních surovin. Sládci neustále dohlížejí na vysokou kvalitu piva ve všech fázích výroby, včetně výčepu. Přijďte ochutnat pivo s výjimečně bohatou, zakulacenou chutí do historického jádra Litoměřic, do sklepení původního secesního hotelu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 1
Venku byla celkem zima, ale uvnitř neměli otevřeno. V hospodě bohužel nevaří. Pivo bylo ale výborné, ceny tak akorát. Obsluha milá. Prostředí venku pěkné, jen škoda te zimy.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Minipivovary mám moc rád a nevynechám příležitost nějaký navštívit. Labuť řadím mezi ty lepší, nejen hezkým prostředím, na tom mi moc nezáleží, ale hlavně opravdu kvalitním a chutným pivem. Jídlo vyzkoušené nemám, ale pivo hodnotím velmi kladně.
Restaurace Minipivovar Labuť
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO