Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Minipivovar Beznoska

Restaurace vznikla prostorách bývalé základní školy. V první části restaurace byl vybudován minipivovar Beznoska. V této části naleznete výčep, varny a několik boxů, díky kterým mají hosté své soukromí. Druhá část restaurace je inspirována historií budovy a naleznete zde fotografie z dob fungování školy a černé tabule. Tato část disponuje také velkým oknem do kuchyně, kde můžete sledovat přípravu pokrmů, dále pak proskleným ležáckým sklepem, kde můžete vidět zrát pivo. Obě dvě části restaurace jsou nekuřácké. 

V minipivovaru vaří několik různých druhů piv, spodně i svrchně kvašených. Jednotlivá piva se na výčepu mění, ale samozřejmostí jsou české ležáky, dále piva typu ale, stout a pšeničná piva.

V teplých měsících je možné využít letní zahrádku, která je krytá pergolou. Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Další příjemná návětěva zde. Restaurace má ještě zadní salónek s výhledem do kuchyně. Obsluha trochu svérázná, ale milá. Burger byl velmi dobrý, hranolky už méně, šlo by to i bez nich. Pivo jako vždy skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Trochu ukrytá restaurace s minipivovarem. Skvělá piva za slušné ceny, fajn obsluha, příjemné nekuřácké prostředí. Jídlo by mohlo být o něco lepší, ale i tak dobré. Určitě doporučuji navštívit.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurací Beznoska navstevujeme moc rádi z různých důvodů.. tentokrát byla navsteva jako jednání a všichni byli spokojeni... Pivo jako vždy výborné ajidlo k pivu také..
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO