Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Minipivovar Beznoska

Restaurace vznikla prostorách bývalé základní školy. V první části restaurace byl vybudován minipivovar Beznoska. V této části naleznete výčep, varny a několik boxů, díky kterým mají hosté své soukromí. Druhá část restaurace je inspirována historií budovy a naleznete zde fotografie z dob fungování školy a černé tabule. Tato část disponuje také velkým oknem do kuchyně, kde můžete sledovat přípravu pokrmů, dále pak proskleným ležáckým sklepem, kde můžete vidět zrát pivo. Obě dvě části restaurace jsou nekuřácké. 

V minipivovaru vaří několik různých druhů piv, spodně i svrchně kvašených. Jednotlivá piva se na výčepu mění, ale samozřejmostí jsou české ležáky, dále piva typu ale, stout a pšeničná piva.

V teplých měsících je možné využít letní zahrádku, která je krytá pergolou. Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vždy když k nám na návštěvu přijede rodina, tak zavítáme sem. V Beznosce je příjemné prostředí, strašně milý personál, vynikající jídlo (obzvláště miniburgery doporučuju!) a pivo! Za těch pár návštěv jsme zkusili snad všechna piva.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jako vzdy, vynikajici pivko, ktere mi ocenila i pivarska navsteva. Ani jidlo nevybocovalo ze standardu Beznosky. Jedine, co nas trosku trapilo, byl vsudypritomny hluk. Asi by stalo za zvazeni, jestli neudelat mensi upravu stropu. Ale jinak se tesim na dalsi navstevu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jídlo skvěle jako vždy. Pivo naprosto úžasné, hlavně Beznoska. Obsluha milá. Chce to pořešit stůl u pípy. Sedět tam, je za trest. Obsluhu máte neustále těsně za zády a máte pocit, že ji budete mít brzy na klínu. Přesto se tam rád vracím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO