Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Miminoo Zahradní restaurace

Klidné místo uprostřed Prahy s uvolněnou atmosférou a nabídkou skvělých jídel a dobrého pití, to vše nabízí zahradní restaurace MIMINOO přímo pod Žižkovskou věží. Elegantní stavba v parku je příjemným místem, kde můžete v letních měsících relaxovat v houpačkách, zapůjčit si piknikový set nebo se usadit ve stínu na venkovní zahrádce. V zimě se můžete schovat do tepla a pozorovat romantickou Prahu díky kompletní prosklené konstrukci restaurace.
Naše nabídka pokrmů se řídí pravidlem jedinečnosti surovin a jejich zcela domácího zpracování. Na své si zde přijdou také milovníci české a italské kuchyně v podání domácí škvarkové pomazánky k tankovému pivu nebo chutného specku z italských Dolomit. Výčet nabízených dobrot tím ale nekončí, a tak si můžete dát domácí koláče a dorty, vynikající zmrzlinu, steaky, oblíbené mini spaghetti alla chef s carpacciem. Samozřejmostí je denní menu připravované šéfkuchařem Davidem Práškem, který díky svým letitým zkušenostem přesně ví, co Vám chutná.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
We came with girls for catch up time. This place is perfect for summer, now it was also good for our visit, not very big and cozy. Food was good but had to wait a bit long. We had mini burgers and pasta- recommend it! Downside is that toilet is outside. Also music on the background could be different slightly. Look forward to come in summer!
Miminoo Zahradní restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme se sestrou navštívili poprvé, dostali jsme voucher k Vánocům. Prostředí příjemné, škodajen toalet mimo restauraci, ale jedná se hlavně o zahradní letní restauraci, takže se to dá prominout. Jídlo bylo vynikající, obzvlášť oceňuji vynikající přípravu masa, které bylo naprosto luxusní. Obsluha taky velmi příjemná a profesionální.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Doporučila bych zajít spíš v létě, zahradní posezení může být příjemné.. v sobotu poloprázdná restaurace, přesto se na obsluhu čekalo. Drink nebyl špatný. Jídlo jsme si nedávaly. Prostředí lehce neútulné. Toalety venku taky na dobrém dojmu nepřidaly.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO