Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Milpa

Objekt restaurace Milpa se nachází na okraji čtvrti Dobětice. V provozu je již od roku 1996. V restauraci Milpa najdete příjemné posezení, obsluhu a různé druhy zábavy. K dispozici jsou billiard stoly, šipky s výběrem několika her, golf trenažer, zastřešená venkovní terasa s posezením, možnost širokého výběru jídel. Celková kapacita restaurace je 80 míst. Dále máte možnost sledovat sportovní přenosy na velkém plátně. Restaurace Milpa jako jedna z mála obdržela certifikát kvality piva, vystavený plzeňským pivovarem. Čištění trubek jedenkrát týdně je samozřejmostí. Pivo je přírodní, tankové, nepasterované a skladované v zachlazených prostorech. V nabídce točená Plzeň, Gambrinus 10°, 12°. Přímo u objektu se nachází velké parkoviště.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO