Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 19x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Millhouse Sushi

Milhouse Kaitan je unikátní japonský sushi bar v centru Prahy. Výborné sushi a další speciality vám tu díky pohyblivému pásu přijedou přímo pod nos. Je jenom na vás, pro kterou pochoutku si sáhnete.

Millhouse Sushi najdete v klidném prostředí zahrady Slovanského domu. Vedle sushi můžete ochutnat i tradiční kantonskou kuchyni. V menu nechybí rýžové a nudlové speciality, grilované pokrmy, saláty, polévky nebo dezerty. Všechny pokrmy připravují z těch nejčerstvějších surovin. Čeká vás také pestrá nabídka asijských nápojů, francouzská a chilská vína.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Podnik Millhouse sushi jsme navštívili s přáteli. Jídlo a sushi tu bylo vynikající, ale co se týče pestrosti pokrmů na pásu, více bychom ocenili, kdyby jich bylo více na výběr. Každopádně obsluha byla velmi profesionální a prostředí příjemné. Takže určitě doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo skvělé za rozumnou cenu, jen se nestarají o webové stránky - all you can eat je ve skutečnosti levnější, rozdělené na obědy 11-17 za 438Kč a večeře 17-24 za 538Kč.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO